Z zalewu wyłowiono ciało mężczyzny. W tym miejscu jest zakaz kapięli

i

Autor: Milosz Karski/ Pixabay Zdjęcie Ilustracyjne. Z zalewu wyłowiono ciało mężczyzny. W tym miejscu jest zakaz kapięli

To straszne...

Z zalewu wyłowiono ciało mężczyzny. W tym miejscu jest zakaz kapięli

Od niedzieli trwały poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który nie wyszedł z wody. Z relacji świadków wynikało, że prawdopodobnie się utopił. W zalewie w którym pływał, obowiązuje zakaz kąpieli.

Częstochowa. Dobę szukano 40-letniego mężczyzny, który nie wyszedł z wody

Od niedzieli trwały intensywne poszukiwania zaginionego mężczyzny na terenie zbiornika wodnego Michalina, który znajduje się przy ul. Bugajskiej w Częstochowie. Zbiornik jest objęty zakazem kąpieli ze względu na to, że powstał na wyrobisku po cegielni. Ze względu na niebezpieczne podłoże i głębokość istnieje tam duże zagrożenie życia. Poszukiwany mężczyzna w wieku około 40 lat, według relacji świadków, miał się tam właśnie topić. Niedzielne poszukiwania nie przyniosły żadnych efektów, więc zostały one wznowione w poniedziałek 21 sierpnia o godz. 10.

Poszukiwania trwały praktycznie przez cały dzień. Mężczyznę udało się odnaleźć dopiero w poniedziałkowy wieczór. Potwierdzono relację świadków. Mężczyzna utopił się. Okoliczności jego śmierci będą teraz badać służby.

Topielec nad zalewem Zegrzyńskim
Sonda
Czy wiesz jak udzielić pierwszej pomocy, osobie która zasłabła?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany