Będziecie zaskoczeni

Zaatakował w sądzie paralizatorem. Mężczyzna podejrzany jest też zuchwałą kradzież w urzędzie miasta

52-latek zaatakował dwóch pracowników ochrony, rażąc ich paralizatorem. Jest też podejrzany o szczególnie zuchwałą kradzież na terenie urzędu miasta. Jaworznianin ma dużo więcej "wybryków" na swoim przestępczym koncie.

Zaatakował pracowników ochrony paralizatorem. Kilka dni wcześniej zrobił coś podobnego w urzędzie

Dyżurny jaworznickiej komendy skierował patrol do miejscowego sądu, gdzie zgłoszono interwencję z udziałem agresywnego mężczyzny. Napastnik poraził paralizatorem jednego z pracowników ochrony, który w wyniku tego stracił przytomność.

Mężczyzna zaatakował, bo ochroniarz nie chciał go wpuścić na teren urzędu, do którego ma orzeczony zakaz wchodzenia i przebywania. Gdy drugi z ochroniarzy zareagował, ten skierował agresję również wobec niego i zagroził użyciem paralizatora. 

Młodzi oprawcy stanęli przed sądem. Sąd Okręgowy w Zamościu osądzi winnych śmierci Eryka

Mężczyzna został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Dzień wcześniej jaworzniccy mundurowi otrzymali zawiadomienie od innego pracownika ochrony o porażeniu go paralizatorem przez tego samego mężczyznę, gdzie również doszło do uszkodzenia ciała. Jak ustalili śledczy, wobec mężczyzny toczyły się w przeszłości postępowania karne. Ponadto jest on podejrzany o szczególnie zuchwałą kradzież artykułów biurowych z budynku urzędu miasta oraz dwukrotne naruszenie miru w pomieszczeniach magistratu.

Agresor usłyszał zarzuty za wszystkie przestępstwa, jakich się dopuścił. Na wniosek śledczych sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany