Zamordowany dziennikarz TVN

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE Zamordowany

Zabójstwo dziennikarza TVN: Są zarzuty dla męża Eweliny Ż.! Kim jest Kamil Ż.?

2022-04-01 12:50

Nowe fakty w sprawie zabójstwa dziennikarza TVN! Prokuratura Rejonowa w Chorzowie postawiła zarzut zabójstwa Pawła K. mężowi Eweliny Ż., Kamilowi (35 l.) ! Mężczyzna miał również bez wiedzy kobiety zamieścić urządzenie lokalizacyjne w jej samochodzie. Przypomnijmy, że do zbrodni doszło w nocy z 26 na 27 marca.

- Prokurator Rejonowy w Chorzowie zdecydował się przedstawić mężowi Eweliny Ż., zarzut zabójstwa ofiary oraz bezprawnego posługiwania się urządzeniem lokalizującym bez wiedzy kobiety. Do sądu w Chorzowie został skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, co jest krokiem niezbędnym przed rozesłaniem listu gończego - mówi Cezary Golik, Prokurator Rejonowy w Chorzowie. List gończy za mężczyzną nadal nie został wystawiony. Prokurator dodał, że oczekuje na wyznaczenie terminu posiedzenia sądu, ale nie odbędzie się ono w piątek (1.02). Z naszych informacji wynika, że Kamil Ż. (35 l.), mąż Eweliny, może obecnie przebywać w Niemczech. Para jest w trakcie rozwodu.

Czytaj również: Kiedy pogrzeb zamordowanego dziennikarza TVN? Podano szczegóły

Już przedtem prokuratura sugerowała, że za zbrodnią może stać Kamil Ż. - Zakładamy, że możliwym jest, że mężczyzna będący w związku z tą kobietą w akcie desperacji miłosnej dopuścił się tego czynu. Nie ma co ukrywać, że jest to jedna z wersji śledczych - mówił kilka dni temu prokurator Golik.

Zobacz koniecznie: Mąż Eweliny pilnie poszukiwany! Maczał palce w zabójstwie dziennikarza TVN? Wymowne słowa prokuratora

Zabójstwo dziennikarza TVN w Chorzowie

Paweł K. (+29 l.) został zamordowany w nocy z 26 na 27 marca. Mężczyzna znajdował się w okolicach stadionu GKS Katowice, ale nadal w granicach administracyjnych Chorzowa, razem z Eweliną Ż. (32 l.). Dziennikarz został zaatakowany nożem, kiedy siedział w aucie. Napastnik następnie wyciągnął go z samochodu i zadał mu ogółem 50 ciosów nożem! Ewelina uciekła wraz z Pawłem samochodem. Kobieta pojechała z nim na pogotowie, ale mężczyzny nie udało się uratować. W związku ze sprawą zatrzymano 37-letniego Łukasza G. W sobotę (2.04) odbędzie się pogrzeb dziennikarza.

Czytaj koniecznie: Zabójstwo dziennikarza TVN. Kto śledził auto Eweliny Ż.? Gdzie jest jej mąż?!

Zobacz również: Zatrzymanie w sprawie zabójstwa dziennikarza TVN! Kim jest Łukasz G.?

Zabójstwo dziennikarza TVN w Chorzowie. Zobacz zdjęcia

Brutalne morderstwo dziennikarza TVN
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany