Policja

i

Autor: KMP Jaworzno

PILNE!

Zabójstwo w Sosnowcu. Przy domu katolickim znaleziono ciało diakona?

2023-03-07 20:37

Makabryczne odkrycie w Sosnowcu. We wtorek, 7 marca przy domu katolickim przy ul. Kościelnej znaleziono ciało młodego mężczyzny. Obrażenia wskazują na zabójstwo. Prokuratura zabezpieczyła zwłoki do sekcji. Na razie nikogo nie zatrzymano.

Zabójstwo w Sosnowcu. Zwłoki pod domem katolickim

Jako pierwszy informację podał RMF FM. Jak wynika z informacji tej stacji, przy domu katolickim przy ul. Kościelnej w Sosnowcu znaleziono ciało 26-letniego mężczyzny, prawdopodobnie diakona. Na jego ciele znaleziono rany kłute klatki piersiowej i szyi. Zapytaliśmy o tę sprawę Waldemara Łubniewskiego, rzecznika Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu. - Potwierdzam, że we wtorek po południu prokuratura w Sosnowcu została poinformowana o odnalezieniu zwłok młodego mężczyzny. Okoliczności wskazują na zabójstwo. Prokurator rejonowy zabezpieczył ślady i dowody. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Zwłoki zabezpieczono do sekcji, która zostanie wykonana w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach - mówi Łubniewski. Na razie nikogo w tej sprawie nie zatrzymano. Więcej informacji wkrótce.

Zwłoki diakona w Sosnowcu. Jest komunikat diecezji sosnowieckiej

Diecezja sosnowiecka opublikowała komunikat w sprawie śmierci dwóch duchownych. To ksiądz Robert Sz. i diakon Mateusz B. Szczegóły przeczytacie w naszym tekście, gdzie cytujemy cały komunikat biskupa sosnowieckiego.

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie! Łukasz G. w rękach policji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany