Zabrze. Zrobił TO pierwszego dnia pracy! Mieszkaniec Rudy Śląskiej będzie miał problemy

2021-04-13 10:27 Rafał Strzelec
Kajdanki
Autor: mat. policji

Musiały go bardzo swędzieć łapki, skoro już pierwszego dnia pracy zrobił coś tak niebywałego. Mieszkaniec Rudy Śląskiej zatrudnił się w jednym ze sklepów przy ul. Wolności w Zabrzu. Mężczyzna nie chciał jednak czekać na pierwszą wypłatę. Wybrał inny sposób. Pierwszego dnia pracy zajrzał do sklepowej kasy i ukradł 5 tysięcy złotych.

Zabrze. Ukradł pieniądze z sejfu pierwszego dnia pracy

O wyczynie rudzianina informuje Komenda Miejska Policji w Zabrzu. Jak podają miejscowi funkcjonariusze mężczyzna zatrudnił się w jednym ze sklepów przy ul. Wolności. Okazało się, że nie chciał czekać na wypłatę. Już pierwszego dnia pracy zwędził z sejfu znajdującego się w sklepie spożywczym 5 tysięcy złotych. - Pierwszy dzień był tzw. dniem próbnym dla mężczyzny. Ostatecznie nie sprawdził się on jako pracownik, gdyż niestety okazał się złodziejem, który nie tracąc czasu już pierwszego dnia dokonał kradzieży, wykorzystując chwilę, gdy był sam przy sejfie, w którym deponowany był utarg. Choć niedoszły pracodawca dysponował tylko jego numerem telefonu, to mundurowi szybko ustalili i zatrzymali sprawcę - podaje zabrzańska komenda.

Czytaj również: Pożar w Rudzie Śląskiej. Ludzie uciekali w popłochu! Akcja gaśnicza trwała prawie całą noc

Co teraz z 20-letnim mieszkańcem Rudy Śląskiej? Mężczyzna usłyszał juz zarzut kradzieży, przyznał się do winy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Złodzieje zdewastowali i okradli groby w Karczewie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE