Zaginął

i

Autor: Policja Zaginął

Mężczyzna nie skontaktował się z rodziną

Zaginął Grzegorz Rudnik. Wyszedł z domu opieki Zawierciu. Może potrzebować pomocy!

Grzegorz Rudnik wyszedł z Domu Opieki Społecznej w Zawierciu, do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się także z rodziną. Mężczyzna może potrzebować pomocy. Jak informuje policja jest osobą ubezwłasnowolnioną i choruje na schizofrenię paranoidalną. Widzieliście go?

Grzegorz Rudnik wyszedł z domu opieki i przepadł bez wieści

Policjanci poszukują zaginionego Grzegorza Rudnik. Pensjonariusz Domu Opieki Społecznej w Zawierciu, wyszedł w nocy i do chwili obecnej nie wrócił. Mężczyzna wyszedł z DOS-u w nocy z 26 na 27 września  i do chwili obecnej nie wrócił, nie skontaktował się także z rodziną.

Zaginiony może potrzebować pomocy!

Zaginiony jest osobą ubezwłasnowolnioną, choruje na schizofrenię paranoidalną.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką policji, telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Express Biedrzyckiej - Bogusław GRABOWSKI - Ekonomista wskazał, co będzie największym zagrożeniem dla Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają