Bez opamiętania kopali po twarzy i ciele. Nastolatkowie napadli na policjantów

i

Autor: Policja Śląska

Brutalna napaść

Bez opamiętania kopali po twarzy i ciele. Nastolatkowie napadli na policjantów

Brutalna napaść na policjantów. Nastolatkowie w wieku od 16 do 18 lat, napadli na interweniujących żorskich policjantów. Jeden z funkcjonariuszy ma złamany nos. A wszystko działo się w trakcie zatrzymania poszukiwanego listem gończym 19-latka...

Kryminalni z Żor prowadzili dochodzenie w sprawie napaści na 31-latka, do którego doszło nad ranem 20 września. Udało im się ustalić, że sprawcą jest 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym.

Brutalny atak na policjantów

Policjanci na drugi dzień po zdarzeniu znaleźli poszukiwanego w jednym z lokali przy ulicy Boryńskiej. Mundurowi chcieli zatrzymać 19-latka, ale jego znajomi postanowili go bronić. Trzech nastolatków zaatakowało stróży prawa. Jednego z policjantów skopali po ciele i twarzy łamiąc mu przy tym nos.

Mimo wszystko mundurowym udało się zatrzymać 19-latka i trafił do aresztu śledczego. Za napaść grozi mu 12 lat więzienia.

Kara więzienia dla nastolatków

Na drugi dzień policjanci zatrzymali znajomych 19-latka, którzy brutalnie zaatakowali interweniujących mundurowych. Napastnicy byli w wieku 16, 17 i 18 lat. Najmłodszy z nich został przekazany do młodzieżowego ośrodka wychowawczego i teraz o jego losie zadecyduje sąd rodzinny. Reszcie nastolatków grozi 10 lat więzienia.

Sonda
Czy wszystkie interwencje policjantów powinny być nagrywane?
Igor S. zatrzymany. Próbował rozjechać policjantów!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany