Zaginął Krzysztof Odyjas. 18-latek pojechał do pracy, nagle urwał się z nim kontakt

2021-09-14 13:18
Zaginął Krzysztof Odyjas. 18-latek pojechał do pracy i urwał się z nim kontakt
Autor: Policja Śląska Zaginął Krzysztof Odyjas. 18-latek pojechał do pracy i urwał się z nim kontakt

Krzysztof Odyjas zaginął! Policjanci prowadzą poszukiwania za 18-latkiem. Mieszkaniec Zawiercia dokładnie 31 sierpnia 2021 roku pojechał do pracy do Niemiec. Ostatni kontakt z zaginionym nawiązano 9 września. Od tamtej pory nie odezwał się do bliskich. Funkcjonariusze zdradzają szczegóły sprawy.

Ostatni raz zaginionego Krzysztofa Odyjasa widziano 31 sierpnia 2021 roku, około godziny 17:30, w rejonie stacji benzynowej przy ulicy Paderewskiego w Zawierciu, gdzie wsiadał do autokaru. Mężczyzna miał wyjechać do pracy do Niemiec. Ostatni kontakt z 18-latkiem nawiązano 9 września. Od tamtej pory nie odezwał się do bliskich. Wczoraj, tj. 13 września, zgłoszono jego zaginięcie. "Zaginiony mieszkaniec Zawiercia ma 168 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i krótkie, czarne i proste włosy. Mężczyzna wsiadając do autokaru ubrany był w brązowe jeansy, niebieską dresową bluzę i białe sportowe buty", podają szczegóły policjanci.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Sonda
Czy angażujesz się w pomoc w poszukiwaniach zaginionych?
Narkotykowa szajka rozbita. Ogromna akcja CBŚP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE