Zaginiona Wiktoria Malinowska

i

Autor: Policja Wodzisław Śląski

Trwają poszukiwania nastolatki

Zaginęła Wiktoria Malinowska z Wodzisławia Śląskiego. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

2022-08-09 7:31

Policja szuka Malinowskiej z Wodzisławia Śląskiego. Jak czytamy w komunikacie, 17-latka jest wychowanką Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krakowie, ale przyjechała na Śląsk do bliskich. Niestety, ślad po niej zaginął. Mundurowi opublikowali wizerunek Wiktorii i proszą internautów o pomoc.

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego poszukują zaginionej Wiktorii Malinowskiej. Jak przekazują mundurowi, 17-latka jest wychowanką Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krakowie, ale w ostatnim czasie przebywała na przepustce w miejscu zamieszkania matki - właśnie w Wodzisławiu Śląskim. Niestety, 5 sierpnia doszło do rodzinnej kłótni, po której nastolatka oddaliła się w nieznanym kierunku. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Czytaj również: Agatka z Częstochowy nie żyje. Nowotwór nie dał szans 8-latce. "Była dzielną, odważną, pełną życia dziewczynką"

Policja podaje rysopis Wiktorii Malinowskiej: wzrost: 168 cm, waga ok. 48 kg, szczupła budowa ciała, włosy proste, do ramion, koloru rudego, tatuaże na dekolcie, lewym przedramieniu oraz z tyłu na udzie. Wiadomo, że nieletnia była ubrana w jeansowe spodenki, bluzkę na ramiączkach koloru czarnego z zamkiem błyskawicznym, białe adidasy, miała ze sobą szary, małej wielkości plecak.

Czytaj koniecznie: Bytom. Wielka wygrana w Eurojackpot! Gracz zgarnął kilka milionów złotych. Wiemy, w której kolekturze

- Wszystkie osoby posiadające informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej są proszone o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim: 47 85 55 255 lub 47 85 55 266 lub e mail: dyzurny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl - czytamy w komunikacie.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Poszukiwania ciała zaginionego Fabiana Zydora