To zaskakujące

Zanim walczył w MMA, łapał grube ryby. Przeszłość "Apteki" zaskakuje!

2023-07-05 15:30

Marzył o wielkiej karierze w MMA, ten sen przerwała prokuratura i antyterroryści, którzy w jednej chwili przekreślili te marzenia. Nim jednak "Apteka" zszedł na złą drogę, jego pasją było sumiarstwo...

Nim zszedł na złą drogę "Apteka" łowił naprawdę grube ryby

26 czerwca, raptem kilka dni po przegranej walce MMA w federacji "Wotore" w Katowicach, Szymon N. został zatrzymany przez policję. Prokuratura postawiła "Aptece" zarzuty działalności w zorganizowanej grupie przestępczej, a także wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Według śledczych grupa przestępcza jest powiązana ze środowiskiem pseudokibiców.

Nim mężczyzna zszedł na złą drogę, miał bardzo normalną pasję czyli wędkarstwo. Łowił od dziecka, dopiero później przerzucił się na łowienie dorodnych karpi, a później na sumiarstwo.

W 2018 roku "Apteka" złowił naprawdę grubą rybę i pobił rekord Polski. Sum, którego złowił w Zalewie Rybnickim miał 2,6 metra długości i około 102 kilogramy wagi.

Mężczyzna ochoczo pozował z okazałą rybą, wystąpił nawet w jednym z programów śniadaniowych w ogólnopolskiej telewizji. Tyszaninowi grozi nawet 12 lat więzienia, co oznacza, że nim wyruszy na kolejne połowy, może minąć dużo czasu.

Sonda
Czy MMA to sport dla kobiet?
Gwiazdor MMA zatrzymany po walce. Prawdziwy kocioł! Grozi mu nawet 12 lat więzienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany