PILNA akcja ratowników w Zawierciu! 5-letnie dziecko nie żyje. Wielki dramat rodziny

i

Autor: Facebook; Zawiercie112 PILNA akcja ratowników w Zawierciu! 5-letnie dziecko nie żyje. Wielki dramat rodziny

PILNA akcja ratowników w Zawierciu! 5-letnie dziecko nie żyje. Wielki dramat rodziny

2021-02-04 11:28

W Zawierciu-Blanowicach przy ulicy Tetmajera lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który został wezwany na pomoc do 5-letniego dziecka. "Super Express" ustalił, że maleństwo nagle przestało oddychać. Służby potwierdzają, że doszło do zatrzymania krążenia. Niestety, mimo akcji reanimacyjnej dziecka nie udało się uratować.

Pilna akcja służb w Zawierciu. Nie żyje 5-letnie dziecko

W czwartek, 4 lutego, około godz. 10:00 w Zawierciu-Blanowicach przy ulicy Tetmajera lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który został wezwany na pomoc do 5-letniego dziecka. Jak mówi nam mł. asp. Marta Wnuk z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, na miejscu wciąż trwają działania. "Policjanci zabezpieczali lądowanie śmigłowca w tym rejonie. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratorskim", podkreśla. Niestety, Justyna Sochacka, rzeczniczka LPR-u, w rozmowie z "Super Expressem" przekazała smutne wieści. "5-latek w stanie nagłego zatrzymania krążenia. Niestety, zmarł mimo wysiłków zespołu karetki i LPR", powiedziała. 

Sosnowiec: Zakrwawiony 33-latek wybiegł z altany bez spodni. W środku były spalone zwłoki kobiety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE