Pożar altany w Bielsku-Białej

i

Autor: KM PSP Bielsko-Biała

Horror!

Zwęglone zwłoki w altanie. Tragiczny pożar w Bielsku-Białej

2023-01-18 10:40

Pożar w Bielsku-Białej. W środę, 18 stycznia, w altanie przy ul. Leszczynowej znaleziono zwęglone ciało. Na razie nie wiadomo kim jest ofiara, bowiem nie da się tego ustalić ze względu na stan zwłok. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tej tragedii.

Pożar altany w Bielsku-Białej

W środę, 18 stycznia około godz. 7.13 dyżurny stanowiska kierowania PSP w Bielsku-Białej otrzymał zgłoszenie o płonącej altanie przy ulicy Leszczyńskiej. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, pożar był w pełni rozwinięty. Wokół nie znajdowały się żadne inne obiekty. - Ratownicy w aparatach powietrznych podali prąd wody na palący się budynek. W trakcie działań gaśniczych znaleziono całkowicie zwęglone zwłoki - podaje straż pożarna z Bielska-Białej. Podczas przeszukania budynku nikogo nie znaleziono. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja.

Ciało tak spalone, że nie można ustalić płci

- Czynności są w toku - mówi asp. sztab. Katarzyna Chrobak, oficer prasowa KMP w Bielsku-Białej gdy pytamy ją o okoliczności zdarzenia. - Potwierdzam, że mieliśmy pożar altanki, podczas którego ujawniono zwęglone zwłoki. Na razie nie ma możliwości rozpoznania płci ofiary ze względu na stan ciała - dodaje. Na miejscu jest też prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa. Będą oni ustalali okoliczności zdarzenia. Policjantka potwierdza, że w momencie zdarzenia nikogo już na miejscu nie było.

Boją się pożarów
Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki