Zwłoki młodego mężczyzny znalezione w wodzie! Tragedia w Raciborzu

2022-05-17 11:13
Racibórz: Zwłoki 30-letniego mężczyzny znaleziono w wodzie
Autor: Policja Racibórz

Policjanci z Raciborza znaleźli zwłoki 30-letniego mężczyzny! Denat znajdował się w wodzie w jednym z wyrobisk. Do wyłowienia ciała potrzebna była grupa płetwonurków z Bytomia. - Policjanci ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia -podaje KMP w Raciborzu.

Racibórz: Znaleziono zwłoki 30-letniego mężczyzny

W poniedziałek, 16 maja policjanci z Raciborza przyjęli zgłoszenie dotyczące zaginięcia 30-letniego mężczyzny. Po raz ostatni był widziany dokładnie dwa dni wcześniej. W poszukiwania zaangażowani zostali nie tylko stróże prawa, ale także strażacy i ochotnicy. Tego samego dnia, około godz. 14.00, dokonano makabrycznego odkrycia. Znaleziono zwłoki 30-latka w jednym z wyrobisk.

Zobacz koniecznie: Niemal rozjechał 7-latka na pasach. Tak tłumaczył się przed sądem. Niebywałe

- Z udziałem specjalistycznej ekipy nurków z Bytomia wydobyto ciało 30-letniego mężczyzny. W działaniach poszukiwawczych brali udział strażacy z Raciborza, okolicznych OSP oraz nurkowie z Bytomia - podaje policja dodając, że trwa ustalanie szczegółów tej tragedii.

Policyjny pościg za Włochem na motorze. Nie miał prawa jazdy i przejechał na czerwonym

Mundurowi przypominają jednocześnie o zasadach dotyczących wodnych aktywności. Przypominają, że "bezpieczna kąpiel, to kąpiel w miejscu do tego przeznaczonym, które jest odpowiednio oznakowane i w którym nad bezpieczeństwem czuwa ratownik". - Nie skaczmy do wody w miejscach nieznanych. Może to się skończyć poważnym urazem, kalectwem, a nawet śmiercią - dodają mundurowi. Ważne jest, aby do wody wchodzić na trzeźwo i nie przeceniać własnych możliwości. Dzieci zaś powinny być pod stałą opieka rodziców.

Czytaj koniecznie: Nie wkładaj magnesu do wody. To może się skończyć tragedią! Policja ostrzega

Sonda
Umiesz pływać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE