Zwrócił uwagę na dziecko oddające mocz do doniczki. Został pobity

2021-07-28 13:36
Pobicie w Gliwicach.  Sprawca uderzył mężczyznę, który zwrócił uwage na dziecko oddające mocz do doniczki
Autor: pixabay.com/Dzisiaj w Gliwicach Pobicie w Gliwicach. Sprawca uderzył mężczyznę, który zwrócił uwage na dziecko oddające mocz do doniczki

Dantejskie sceny w Gliwicach. Jak informuje jeden z lokalnych portali w środę 21 lipca w centrum miasta doszło do dotkliwego pobicia. Właściciel lokalu przy ul. Krupniczej zwrócił uwagę rodzicom, którzy pozwolili, by ich dziecko oddało mocz do doniczki z kwiatami. Wściekły ojciec uderzył go za to w głowę. Policja szuka sprawcy zdarzenia.

Zginął podczas zabawy bronią

O zdarzeniu informuje na Facebooku serwis "Dzisiaj w Gliwicach". Jak czytamy na ul. Krupniczej doszło do bardzo nietypowej sytuacji, którą opisuje właściciel jednego z miejscowych lokali a także pokrzywdzony. - W środę, 21 lipca o godzinie 19.52 zostałem pobity przed własnym lokalem przy ul. Krupniczej 16. Zwróciłem uwagę rodzicom sikającego dziecka, że donice z kwiatami to nie pisuar oraz nie jest to miejsce do palenia tytoniu. W wyniku zadanego przez mężczyznę ciosu upadłem uderzając głową o chodnik przez co straciłem przytomność. Mężczyzna, kobieta z dzieckiem oraz czarno-białym psem, szli od strony rynku i uciekli w stronę ul. Górnych Wałów - czytamy we wpisie. Nagranie z całego zajścia można zobaczyć TUTAJ. Jest ono jednak słabej jakości.

Czy o sprawie wiedzą już policjanci? Mł.asp. Krzysztof Pochwatka ma jutro (29 lipca) udzielić szczegółowych informacji w tej sprawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE