Córeczka, Magdalena Adaszewska

i

Autor: Materiały prasowe Córeczka, Magdalena Adaszewska

Prawa do ekranizacji serii sprzedane!

"Córeczka", prequel "Balsamistki", brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej

2022-11-09 14:51

Co takiego ujrzała maleńka córeczka właściciela zakładu pogrzebowego, że zmieniło ją to na zawsze? A może to tylko pamięć dziecka płata figle? Thriller „Córeczka” od Wydawnictwa Harde – prequel „Balsamistki”, brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej zainteresował producentów. Prawa do ekranizacji serii zostały sprzedane!

Czy ktokolwiek naprawdę zna czarującego i piekielnie przystojnego właściciela zakładu pogrzebowego? I co takiego ujrzała jego malutka córeczka, że zmieniło ją to na zawsze? A może wcale tak nie było, tylko pamięć dziecka płata figle? Albo ktoś bardzo się postarał, żeby dziewczynka nie zapamiętała tego, co rzeczywiście zobaczyła...

Co jest prawdą, a co zmyśleniem? Kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją? W rzeczywistości nic nie jest tym, czym się wydaje!

Magdalena Adaszewska. Pisanie to jej największa pasja. Była dziennikarką magazynów dla kobiet: Twojego STYLU, Elle, Pani. Absolwentka filologii polskiej. Fanka tajemniczych opowieści i dobrego kina. Ceni przyjaźń i kobiecą solidarność. Kocha ludzi i jest przekonana, że za każdym człowiekiem kryje się fascynująca historia, którą warto poznać. Córeczka to jej druga powieść i kolejna część cyklu o balsamistce. 

"Córeczka", prequel "Balsamistki", brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej

Fragment książki "Córeczka" Magdaleny Adaszewskiej

– Ktoś tu jest? – Agnieszka Król wyciągnęła przed siebie ręce, w których trzymała broń. Starała się oddychać spokojnie, jednak pogrążone w ciemności pomieszczenie przyprawiało o szybsze bicie serca. Przemieszczała się po omacku, z powodu smrodu wstrzymując co chwila oddech. Jedną rękę odrywała od broni i macała nią powietrze. Miała nadzieję, że w końcu trafi na kawałek ściany i włącznik, by zapalić światło. Nagle usłyszała za sobą szmer. Jakby ktoś się poruszył i po sekundzie znów zamarł. Odwróciła się gwałtownie, mocniej ściskając wyciągniętą przed sobą broń.  – Kim jesteś?!

Książka dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Córeczka, Magdalena Adaszewska

i

Autor: Materiały prasowe Córeczka, Magdalena Adaszewska Link: Tu kupisz książkę "Córeczka" Magdaleny Adaszewskiej
Sonda
Lubisz oglądać kryminały oparte na faktach?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki