Córeczka, Magdalena Adaszewska

i

Autor: Materiały prasowe Córeczka, Magdalena Adaszewska

Prawa do ekranizacji serii sprzedane!

"Córeczka", prequel "Balsamistki", brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej

2022-11-09 14:51

Co takiego ujrzała maleńka córeczka właściciela zakładu pogrzebowego, że zmieniło ją to na zawsze? A może to tylko pamięć dziecka płata figle? Thriller „Córeczka” od Wydawnictwa Harde – prequel „Balsamistki”, brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej zainteresował producentów. Prawa do ekranizacji serii zostały sprzedane!

Czy ktokolwiek naprawdę zna czarującego i piekielnie przystojnego właściciela zakładu pogrzebowego? I co takiego ujrzała jego malutka córeczka, że zmieniło ją to na zawsze? A może wcale tak nie było, tylko pamięć dziecka płata figle? Albo ktoś bardzo się postarał, żeby dziewczynka nie zapamiętała tego, co rzeczywiście zobaczyła...

Co jest prawdą, a co zmyśleniem? Kto jest w niebezpieczeństwie, a kto panuje nad sytuacją? W rzeczywistości nic nie jest tym, czym się wydaje!

Magdalena Adaszewska. Pisanie to jej największa pasja. Była dziennikarką magazynów dla kobiet: Twojego STYLU, Elle, Pani. Absolwentka filologii polskiej. Fanka tajemniczych opowieści i dobrego kina. Ceni przyjaźń i kobiecą solidarność. Kocha ludzi i jest przekonana, że za każdym człowiekiem kryje się fascynująca historia, którą warto poznać. Córeczka to jej druga powieść i kolejna część cyklu o balsamistce. 

"Córeczka", prequel "Balsamistki", brawurowego debiutu Magdaleny Adaszewskiej

Fragment książki "Córeczka" Magdaleny Adaszewskiej

– Ktoś tu jest? – Agnieszka Król wyciągnęła przed siebie ręce, w których trzymała broń. Starała się oddychać spokojnie, jednak pogrążone w ciemności pomieszczenie przyprawiało o szybsze bicie serca. Przemieszczała się po omacku, z powodu smrodu wstrzymując co chwila oddech. Jedną rękę odrywała od broni i macała nią powietrze. Miała nadzieję, że w końcu trafi na kawałek ściany i włącznik, by zapalić światło. Nagle usłyszała za sobą szmer. Jakby ktoś się poruszył i po sekundzie znów zamarł. Odwróciła się gwałtownie, mocniej ściskając wyciągniętą przed sobą broń.  – Kim jesteś?!

Książka dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Córeczka, Magdalena Adaszewska

i

Autor: Materiały prasowe Córeczka, Magdalena Adaszewska Link: Tu kupisz książkę "Córeczka" Magdaleny Adaszewskiej
Sonda
Lubisz oglądać kryminały oparte na faktach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają