Dwie kobiety, jeden hotel i wszystko, o co warto walczyć. "Do zobaczenia w hotelu Flanagans", Åsy Hellberg

2022-05-19 9:33
Do zobaczenia w hotelu Flanagans
Autor: Materiały prasowe Do zobaczenia w hotelu Flanagans

"Do zobaczenia w hotelu Flanagans" to drugi tom powieści obyczajowej szwedzkiej autorki Åsy Hellberg. Tym razem akcja rozgrywa się w Londynie w szalonych latach 80. Od tej lektury trudno się oderwać: są tu i wielkie pieniądze i małe ludzkie sprawy, sukcesy i porażki, bogate biedactwa i życie biedne, ale szczęśliwe. Czyje ścieżki skrzyżują się tym razem we Flanagans?

W kolejnym tomie sagi poznajemy Flanagans dwadzieścia lat później, w szalonych latach 80. Od ponad dwudziestu lat luksusowy londyński hotel Flanagans prowadzą dwie kobiety – Emma i Elinor. Przed laty były zwykłymi pracownicami, ale miały ambicje i marzenia, które spełniły się dzięki Lindzie Lansing. Właścicielka hotelu wyjechała z mężem, powierzając prowadzenie Flanagans dwóm godnym następczyniom.

Emma i Elinor doskonale sobie radzą i pod ich rządami hotel rozkwita. Przyjaźnią się od lat, od momentu, kiedy pierwszy raz spotkały się we Flanagans. Prawie w tym samym czasie wyszły za mąż, obie mają córki. Niestety, ich życie prywatne nie układa się tak, jak by chciały. Być może ma na to wpływ tajemnica, którą skrywa Emma.  Czy uda się uratować oba małżeństwa oraz odbudować relacje rodzinne? I jaki wpływ na kondycję hotelu będą miały osobiste przeżycia współwłaścicielek Flanagans?

Od tej lektury trudno się oderwać: są tu i wielkie pieniądze i małe ludzkie sprawy, sukcesy i porażki, bogate biedactwa i życie biedne, ale szczęśliwe. A wszystko to w olśniewających hotelowych wnętrzach i w tych częściach, których wymagający hotelowi goście nigdy nie zobaczą. Tymczasem w pomieszczeniach dla personelu także rozgrywają się pełne namiętności sceny. Jedna kobieta, jeden hotel i wszystko, o co warto grać. Witamy we Flanagans. To kolejna seria bestsellerowej autorki, która podbiła serca czytelników, sprzedając już 800 000 egzemplarzy swoich książek.

Powieść "Do zobaczenia w hotelu Flanagans" Åsy Hellberg dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. 

Do zobaczenia w hotelu Flanagans
Autor: Materiały prasowe Do zobaczenia w hotelu Flanagans Link: Tu kupisz książkę "Do zobaczenia w hotelu Flanagans"
Sonda
Masz rodzinę w Londynie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE