Dziewczyna z mojego nieba

i

Autor: Materiały prasowe Dziewczyna z mojego nieba

„Dziewczyna z mojego nieba”, najnowsza książka bestsellerowej autorki Krystyny Mirek

2023-04-26 12:37

Znalezienie miłości nie oznacza końca drogi, lecz jej początek. O tym jest „Dziewczyna z mojego nieba” – najnowsza powieść Krystyny Mirek od Wydawnictwa Lekkie. Miłość zawsze wygrywa, ale stracić ją jest niezwykle łatwo. Czy bohaterom uda się ocalić to, co najważniejsze?

Iga i Wiktor, Amelia i Janek bardzo się kochają, a jednak nie jest im łatwo. Janek zajmuje się trójką przybranych dzieci, jest zmęczony jak młoda, samotna mama i dokładnie tak się czuje. Amelii, jego żony, całymi dniami nie ma w domu. Dlaczego tak dużo pracuje, czemu się nie odzywa, unika kontaktu? Co się stało z tą miłą dziewczyną, którą, jak mu się wydawało, dostatecznie poznał przed ślubem?

Iga jest szczęśliwa w związku, wychowuje dwóch synków, ma pracę, którą lubi. Ale przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Jej ojciec alkoholik wyczuwa w powodzeniu córki okazję życia. Skutecznie miesza w jej małżeństwie, doprowadzając do pierwszej bardzo poważnej kłótni.

Co z tym wszystkim ma wspólnego tajemniczy list, który przeleżał na poczcie za wielkim regałem ponad dwadzieścia lat? Czy zawiera jakieś ważne informacje? Jak może się zmienić czyjeś życie, kiedy dostanie wiadomość z dawnych czasów?

Krystyna Mirek to autorka licznych bestsellerów. Ma trzy wchodzące w dorosłość córki i synka. Mieszka pod Krakowem. Serca Polek podbiła pełnymi dobrych emocji historiami, błyskawicznie stając się jedną z naszych najpopularniejszych pisarek. Wierna wartościom, takim jak domowe ciepło i radość ze zwyczajnego dnia, pisze na swojej stronie internetowej:

– Znam wiele sposobów na budowanie szczęścia, bo życie mnie nie oszczędzało. Dużo przeszłam i widziałam.

Powieść „Dziewczyna z mojego nieba” Krystyny Mirek dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.vivelo.pl jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Znalezienie miłości nie oznacza końca drogi „Dziewczyna z mojego nieba” - Krystyny Mirek.
Dziewczyna z mojego nieba

i

Autor: Materiały prasowe Znalezienie miłości nie oznacza końca drogi. „Dziewczyna z mojego nieba” – najnowsza powieść Krystyny Mirek Link: Tu kupisz książkę „Dziewczyna z mojego nieba” Krystyny Mirek
Nasi Partnerzy polecają