Kalina Jędrusik, seksbomba PRL, zmieniała facetów co pół roku. Historia z Koprem

2021-10-16 12:33
Kalina Jędrusik seksbomba PRL
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Kalina Jędrusik seksbomba PRL

Najnowszy odcinek vloga "Historia z Koprem" poświęcony jest Kalinie Jędrusik, jednej z największych seksbomb PRL. Historyk Sławomir Koper opisuje burzliwe losy jej kolejnych związków, w tym także romansów ze znanymi celebrytami. Zapraszamy na kolejny odcinek vloga "Historia z Koprem".

Kalina Jędrusik w pamięci fanów zapisała się jako jedna z największych seksbomb PRL. Od początku swoich występów lubiła szokować i jak na tamte czasy ubierała się bardzo wyzywająco. Nie stroniła od głębokich dekoltów co było nie w smak władzom telewizji. Kalina Jędrusik była również znana jako kobieta, która miała bardzo wielu partnerów. - Opowiadała swojemu mężowi o swoich różnych przygodach. Kiedyś np. opowiedziała, jak w wagonie sypialnym dobierał się do niej jakiś gwiazdor telewizji. Podobno się obnażył, a skoro nie miał czym jej przestraszyć, to zaczął sobie przypinać coś sztucznego. Od pewnego momentu Kalina miała stałych partnerów. Z reguły, jak wtedy mówiono, konsumowało jednego młodzieńca raz na pół roku - opowiada Sławomir Koper, historyk. Więcej pikatnych historii z życia Kaliny Jędrusik i nie tylko, znajdziecie w książce "Zachłanne na życie".

Sławomir Koper to historyk, autor bardzo popularnych książek historycznych. W każdą sobotę o godzinie 12 przybliża Czytelnikom nieznane anegdoty, których nie znajdziecie w podręcznikach. Szukajcie na Se.pl oraz na naszym kanale na YouTube.

Zmieniała facetów co pół roku. Kalina Jędrusik - największa seksbomba PRL | Historia z Koprem
Zachłanne na życie
Autor: Wydawnictwo Harde
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE