Królowa nie zaprosi ich na święta

i

Autor: AP Królowa nie zaprosi ich na święta

Książę Harry zrujnuje obchody jubileuszu królowej? Królewski ekspert mówi o książce

2021-12-27 12:47

Królewski ekspert Neil Sean powiedział na swoim kanale YouTube, że w związku z obchodami Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II, połączonymi z wydaniem wspomnień księcia Harry’ego, książę Sussex będzie musiał ”być aktywny” i ”coś zrobić”, aby jego książka zniknęła z półek i trafiła w ręce fanów. Skandal wisi w powietrzu.

Neil Sean nie raz już publicznie współczuł królowej, podkreślając, ile zmartwień przysparza jej młodszy z wnuków. Rodzina królewska znów ma powody do obaw.

W czerwcu 2022 roku Elżbieta II będzie świętowała 70. rocznicę panowania. Okazja jest wyjątkowa, Elżbieta II jest bowiem najdłużej panującym, żyjącym obecnie, przywódcą państwa na świecie. Brytyjską królową została 6 lutego 1952 r., koronacja monarchini odbyła się 2 czerwca roku następnego. Z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli cieszyć się aż czterodniowym świętem, ale jest coś, co może zmącić radosną atmosferę.

W tym samym roku książę Sussex zamierza opublikować swoje intymne wspomnienia. Choć premiera książki zaplanowana jest na koniec 2022 roku, Neil Sean stwierdził, że wydawcy Penguin Random House prawdopodobnie spodziewają się „dużej uwagi mediów” w celu promowania pamiętnika już od połowy roku. Królewski ekspert spekulował, że książę może mieć kilka możliwości zwiększenia zainteresowania swoją książką, w tym występy telewizyjne. Jedną z rozważanych opcji może być pojawienie się „tylko na jedną noc” w bijącym rekordy oglądalności „Late, Late Show” Jamesa Cordena. Neil Sean zasugerował, że takie pojawienie się „byłoby świetnym sposobem na sprzedanie tej książki” amerykańskiej publiczności.

Uwiodła Chaplina i Valentino. Pola Negri - polska królowa Hollywood | Historia z Koprem

W wywiadzie udzielonym na początku tego roku książę Harry powiedział: „jestem podekscytowany tym, że ludzie przeczytają relację z pierwszej ręki z mojego życia”. Tej ekscytacji zdaje się nie podzielać królewska rodzina. Czy pamiętniki księcia Harry’ego wywołają skandal na dworze? Książę Harry podkreślał, że pamiętnik – nad którym pracował od około roku – będzie „absolutnie dokładny i uczciwy”, na jego łamach podzieli się „ostatecznym opisem doświadczeń, przygód, strat i lekcji życia”. Zamierza opowiedzieć o wszystkim, począwszy od dzieciństwa spędzonego w Pałacu Buckingham aż do trudnych chwil, kiedy wspólnie Meghan Markle opuścili brytyjski dwór, wycofując się z pełnienia obowiązków. Ta książka może ostatecznie podzielić królewską rodzinę.

W pisaniu pamiętnika księcia Harry'ego wspiera ghostwriter JR Moehringer. Książę zadeklarował, że dochód z książki przeznaczy na cele charytatywne. Czekacie na premierę? 

Wielbicieli książek zapraszamy na www.wiemiwybieram.pl/harde, na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl/ oraz na facebook.com/hardewydawnictwo i Instagram - @hardewydawnictwo.

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?