Moja wina

i

Autor: Wydawnictwo Harde

"Moja wina" Mercedes Ron. 75 milionów czytelników na Wattpadzie!

2022-06-28 13:06

Poznajcie Noah i Nicholasa. Ich związek nie będzie łatwy. Są przeciwieństwami: wodą i ogniem, cukrem i solą... A kiedy zbliżają się do siebie, lecą iskry... "Moja wina" od Wydawnictwa Harde, to pierwszy tom z trylogii autorstwa Mercedes Ron. Serii książek, które zachwyciły miliony czytelników na świecie.

Świat siedemnastoletniej Noah właśnie wywraca się do góry nogami. Zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady do Los Angeles. Ma zamieszkać z nowym mężem matki, milionerem, i jego dorosłym synem Nicholasem. 

Wygląd Nicka zwala z nóg – chłopak jest wysoki, dobrze zbudowany, ma najbardziej niebieskie oczy na świecie i włosy czarne jak noc... Brzmi świetnie, prawda? Cóż, nie bardzo. Przyrodni brat reprezentuje bowiem wszystko, przed czym Noah ucieka, odkąd pamięta.

Między nią a Nicholasem, który w tajemnicy przed ojcem prowadzi podwójne życie, od razu rodzą się skrajne uczucia. Dokąd ich to zaprowadzi?

Trylogię Mercedes Ron przeczytało 75 milionów czytelników Wattpada i właśnie trwa ekranizacja powieści.

O autorce: Mercedes Ron urodziła się w Buenos Aires. Ukończyła Wydział Komunikacji Audiowizualnej na Uniwersytecie w Sewilli i tam dzisiaj mieszka. W połowie 2015 roku zaczęła pisać na platformie Wattpad pierwszą część trylogii – Moja wina. Książka trafiła do sprzedaży w 2017 roku. Chwilę później ukazała się jej druga część – Twoja wina, a po niej – Nasza wina. Trylogia winnych okazała się wielkim sukcesem autorki.

Moja wina

i

Autor: Wydawnictwo Harde Link: Tu kupisz książkę "Moja wina" Mercedes Ron.

Powieść "Moja wina" Mercedes Ron dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE