Makabryczne filmiki o Iwonie Wieczorek. Janusz Szostak zdradził, kto zarabia na tragedii

2022-01-13 16:36
W 11. rocznicę zaginięcia Iwony Wieczorek policjantów wezwano do Sopotu. Wielkie poruszenie!
Autor: Arc. prywatne W 11. rocznicę zaginięcia Iwony Wieczorek policjantów wezwano do Sopotu. Wielkie poruszenie!

O tej sprawie mówi się, że to najgłośniejsze, tajemnicze zaginięcie w Polsce. 19-letnia Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. Nieżyjący już dziennikarz śledczy Janusz Szostak autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" od Wydawnictwa Harde, jako jedyny dziennikarz zapoznał się z całością akt sprawy. Wiedział, kto chce zarobić na tragedii. Najnowsze makabryczne nagrania nie pozostawiają złudzeń.

W poszukiwania Iwony Wieczorek - oprócz policji - zaangażowali się jasnowidze, detektywi, rodzina i znajomi dziewczyny. Wielokrotnie obejrzano nagrania z monitoringu, przesłuchano setki świadków, przeszukano okolicę. Bez skutku. Nieżyjący już reporter śledczy Janusz Szostak, autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" od Wydawnictwa Harde, jako jedyny dziennikarz zapoznał się z całością akt sprawy.

– Badając tę sprawę, zauważyłem, że bliscy zaginionej 19-latki pozostali bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony policji czy też innych służb. Natomiast stali się obiektem zainteresowania osób, które na tej sprawie chciały zarobić, różnego rodzaju szarlatanów oraz detektywów – dzielił się obserwacjami w wywiadzie udzielonym dla Wydawnictwa Harde.

O co prosiła Iwona Wieczorek? Janusz Szostak wyjaśnia! Zobacz wideo

Wygląda na to, że tak jest i tym razem. Tajemniczy autor ukrywający się pod pseudonimem "Henry Chinaski" publikuje w serwisie YouTube makabryczne filmy o Iwonie Wieczorek. Janusz Szostak informował już wcześniej policjantów o podejrzanych filmikach nawiązujących do śmierci dziewczyny, ale to nie powstrzymało procederu. Makabryczne nagrania pojawiły się znowu. Kim jest youtuber, który za nic ma emocje najbliższych? Co wie o zaginionej?

Janusz Szostak niezwykle drobiazgowo przeprowadził własne śledztwo, przeanalizował wszystkie zeznania, dotarł do nowych faktów i świadków. Krok po kroku bezstronnie, konsekwentnie i wnikliwie sprawdził każdy trop. Co stało się z Iwoną? Czy uprowadził ją gang sutenerów, czy stała się ofiarą samotnego mordercy? A może kłamie ktoś z jej najbliższego otoczenia? Mnożą się pytania, wątki i podejrzenia. Szostak bada je i weryfikuje. Ślady stają się coraz bardziej wyraźne. Wszystko wskazuje na to, że sprawca pojawia się już w pierwszym rozdziale książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". Książka do kupienia TUTAJ. Co odkrył i czy winny śmierci zostanie rozpoznany?

Wszystkie książki Janusza Szostaka dostępne są w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www. harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Co się stało z Iwoną Wieczorek
Autor: Materiały prasowe Okładka: Co się stało z Iwoną Wieczorek
Sonda
Czy uważasz, że kiedyś uda się wyjaśnić, co się stało z Iwoną Wieczorek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE