Przez niego_Harde

i

Autor: Materiały prasowe Przez niego_Harde

EROTYK

„Przez niego”, Terri E.Laine rozgrzeje atmosferę w chłodniejsze wieczory

2024-03-08 15:21

Porzuciła lukratywną karierę księgowej, by realizować pasję do pisania. Dziś Terri E. Laine jest autorką z listy bestsellerów „USA Today”. Jej erotyk „Przez niego” opowiada o historię pary, w której to On jest zdeterminowany, by udowodnić, że w Jej bezpiecznym świecie czegoś brakuje – Jego. Do czego się posunie, by serce dziewczyny zabiło mocniej?

Śledzimy losy bohaterów z trzech perspektyw: Regan, zrównoważonej i odpowiedzialnej studentki, która wychowywana była pod kloszem nadopiekuńczej matki, Tade’a, szkolnego playboya, który oprócz spotkań na jedną noc wystrzega się związków, i Luany, której historia dzieje się w przeszłości, kiedy została porwana i przetrzymywana na łodzi przez handlarzy ludźmi.

Do tej pory Regan chroniła siebie i swoje serce. Tade, facet tak seksowny, że zapiera dech w piersiach, sprawia, że pragnie być odważna i nieustraszona.

To nie typ faceta, który rezygnuje z tego, czego chce – z niej. Jest zdeterminowany, żeby udowodnić dziewczynie, że w jej bezpiecznym świecie czegoś brakuje – jego. Nawet jeśli nie jest taki zarozumiały, za jakiego go uważała, na pewno nie powinna oddawać mu swojego serca. Ale z każdym spotkaniem coraz trudniej mu się oprzeć.

Terri E. Laine. Autorka z listy bestsellerów „USA Today”. Porzuciła lukratywną karierę księgowej, aby realizować swoją miłość do pisania.

Książka „Przez niego” Terri E.Laine dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.  Premiera książki 13 marca. 

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki