Przyjrzyj się

i

Autor: Materiały prasowe Przyjrzyj się

„Przyjrzyj się” thriller Davida Ellisa

2023-05-31 15:37

Nic nie jest takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka, a najlepsze kłamstwa to te najbliższe prawdzie. Błyskotliwy thriller „Przyjrzyj się” Davida Ellisa od Wydawnictwa Harde.

Simon Dobias jest niespełna czterdziestoletnim profesorem prawa w Chicago, a jego żona Vicky pracuje na rzecz ofiar przemocy domowej. Zamożna para wydaje się zwykłym nudnym małżeństwem z prawie dziesięcioletnim stażem. Ale to tylko pozory. Oboje skrywają liczne sekrety. Część z nich zaczyna wychodzić na jaw, gdy w rezydencji na przedmieściach zostaje znalezione ciało pięknej Lauren Betancourt. Kto ją zabił? To tylko jedna z wielu zagadek w tej książce…

Skup się dobrze, bo czeka cię przedzieranie się przez misternie utkaną sieć kłamstw w tej ekscytującej powieści o chciwości, zemście, obsesji i... morderstwie doskonałym.  

David Ellis. Uhonorowany prestiżową amerykańską nagrodą im. Edgara Allana Poego autor dziewięciu kryminałów, a także pięciu powieści, które napisał z Jamesem Pattersonem. Błyskotliwy prawnik, najmłodszy urzędujący sędzia Sądu Apelacyjnego w stanie Illinois. Mieszka pod Chicago z żoną i trójką dzieci. 

Fragment książki „Przyjrzyj się” Davida Ellisa:

Nie powinno mnie tu być. W domu Lauren. Odwracam się, by ostatni raz spojrzeć na hol. Ciało Lauren zwisa z półpiętra. Jej palce u nóg znajdują się ledwie parę stóp nad marmurową podłogą holu. Nie rusza się. Wisi z twarzą skierowaną w moją stronę i nienaturalnie wygiętą w prawo szyją, wokół której został zawiązany sznur. Na tej pętli spoczywa jej głowa, tak przekrzywiona, że wygląda, jakby w każdej chwili mogła odpaść i potoczyć się po tej pięknej marmurowej posadzce. (…) Wesołego Halloween, Lauren.

Thriller „Przyjrzyj się” Davida Ellisa dostępny w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. 

SG HARDE_Przyjrzyj sie

i

Autor: SE SG HARDE_Przyjrzyj sie Link: Tu kupisz książkę „Przyjrzyj się” Davida Ellisa