SG książka Harde Seoulmates

i

Autor: SE

YA dla fanów k-popu

„Seoulmates” Susan Lee

2023-06-24 10:40

Nie pozwól, aby szczęście wymknęło ci się z rąk z powodu popełnionych w przeszłości błędów. Takie jest motto powieści Young Adult autorstwa Susan Lee – „Seoulmates” – idealnej lektury na lato. Książka ukaże się 28 czerwca nakładem Wydawnictwa Lekkie.

Hannah Cho przez całe życie ma wrażenie, że wszyscy ją zostawiają. Siostra wyjechała do innego stanu, ojciec pracuje po drugiej stronie globu, a do tego jej najlepszy przyjaciel pojechał do Korei i od trzech lat nie ma z nim kontaktu.

Siedemnastolatka przechodzi trudny okres, którego apogeum okazuje się zerwanie z chłopakiem tuż przed rozpoczęciem wakacji. Nieoczekiwanie w jej domu zjawia się Jacob, przyjaciel z dzieciństwa i gwiazda k-dramy. Wszyscy mają na jego punkcie obsesję. Ale nie Hannah, która nadal nie może wybaczyć Jacobowi, że wyjechał bez słowa.

Czy dadzą przyjaźni drugą szansę? A może żal, który narastał przez lata, jest zbyt głęboki?

Fragment książki „Seoulmates” Susan Lee 

Odsuwa się lekko i opiera czoło o moje.

– Sorki, eee, te szorty, eee, nie za bardzo, eee…

Wzdycham zadowolona i uśmiecham się od ucha do ucha, cmokając go w usta, zanim wyplączę się z jego objęć.

– Potrzebuję kofeiny, już – rzucam, ruszając w stronę samochodu. – A ty – zerkam na niego przez ramię, unosząc podbródek i kierując spojrzenie na zauważalną wypukłość w szortach– musisz iść pod prysznic, najwyraźniej lodowaty.

Sfrustrowany marszczy twarz. To urocze.

– Czy mogę chociaż liczyć na czekoladowego pączka z posypką? – pyta.

– Co tylko zechcesz – odpowiadam, otwierając auto. I mówię poważnie.

Głos w tyle głowy szepcze: Czy ty się słyszysz? Wtopiłaś. Ewakuacja. Ewakuacja! Ale serce, krzyczące, że tego chcę, że chcę jego, zagłusza sygnał ostrzegawczy.

Susan Lee: Wykonywała różne zawody: od barmanki przez inżyniera sieci po dyrektorkę HR. Ale jedno zawsze było jasne – urodziła się, by opowiadać. Swoje niezliczone doświadczenia wykorzystała w pisaniu lekkich, zabawnych powieści o miłości. Obecnie mieszka w południowej Kalifornii ze stadem trzech zadziornych chihuahua. Ma niezłą obsesją na punkcie k-popu i k-dramy.

Książka „Seoulmates” Susan Lee dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany