Tajemnica zamku

i

Autor: Materiały prasowe Tajemnica zamku

„Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów” – bajkowa opowieść o mrocznych tajemnicach autorstwa Krystyny Mirek

2023-02-22 10:45

Czarująca historia o mrocznych tajemnicach, sile sióstr i kobiecym sprycie, bez którego nie byłoby szczęśliwych zakończeń. Sięgnij po pierwszy tom Sagi rodu Cantendorfów „Tajemnica zamku” autorstwa Krystyny Mirek od Wydawnictwa Lekkie.

Hrabstwo huczy od plotek z powodu niewyjaśnionej śmierci kolejnej żony tajemniczego hrabiego Aleksandra Canterdorfa. Podobnie jak trzy poprzednie, nie zdołała dać mu wyczekiwanego potomka.  Czy to powód jej śmierci? I kto jest jej winny ? Zazdrosna i rządna bogactwa kochanka Aleksandra Isabelle, budząca lęk mieszkańców wiedźma Alice, czy może gospodyni zamku, która ma zbyt  wielki wpływ na życie hrabiego? 

Okoliczne szlachetne rody w obawie o życie córek zaczynają ukrywać panny na wydaniu. Tylko rodzina Miltonów stojąca na progu bankructwa nie zawaha się przed ryzykownym krokiem, by ratować swoją pozycję. Pomimo fatalnej sławy Aleksandra zamierzają przedstawić mu córki.

Tymczasem Aleksander nieoczekiwanie zakochuje się z wzajemnością. Czy uczucie ma szansę przetrwać? I jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić?

„Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów” – bajkowa opowieść o mrocznych tajemnicach autorstwa Krystyny Mirek

Krystyna Mirek to autorka licznych bestsellerów. Ma trzy wchodzące w dorosłość córki i synka. Mieszka pod Krakowem. Serca Polek podbiła pełnymi dobrych emocji historiami, błyskawicznie stając się jedną z naszych najpopularniejszych pisarek. Wierna wartościom, takim jak domowe ciepło i radość ze zwyczajnego dnia.

„Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów” Krystyny Mirek dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów

i

Autor: Materiały prasowe Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów Link: Tu kupisz książkę „Tajemnica zamku. Saga rodu Cantendorfów” Krystyny Mirek
Sonda
Czy oglądasz jeszcze bajki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany