SG HARDE_ten drugi

i

Autor: SE SG HARDE_ten drugi

„Ten drugi ty” (tom 2) Martyny Stawiszyńskiej

2023-06-14 12:00

Ma rzesze fanów na Wattpadzie, a jej książkowy debiut zebrał wspaniałe recenzje. Dziś Martyna Stawiszyńska oddaje w ręce czytelniczek i czytelników kolejny tom powieści „Ten drugi ty” wydanej nakładem Wydawnictwa Lekkie. Zaczytaj się w porywającej historii przesiąkniętej fantastyką!

Miłość wybaczy każdy grzech. Tym razem musi wybaczyć kłamstwo, które miało ją ochronić. Na barkach Lili spoczywa wielka odpowiedzialność. Zszokowana dziewczyna z trudem stara się udźwignąć ciężar prawdy, która okazuje się jednak zbyt okrutna. Dodatkowo wychodzi na jaw, że bracia skrywają sekret, który wplątuje całe miasteczko w sieć intryg i niebezpieczeństw. Lili musi trzymać język za zębami, jeśli chce ocalić uczucie, które niedawno zapłonęło w jej sercu. Nie spodziewa się jednak, że na drodze do szczęścia stanie nie tylko żądny zemsty mężczyzna, ale również wszyscy mieszkańcy miasta...

Martyna Stawiszyńska. Urodzona w dzień Wszystkich Świętych roku 1991 w Tczewie. Przez kilka lat zamieszkiwała deszczowe Wyspy Brytyjskie, obecnie próbuje zarazić się niemieckim perfekcjonizmem. Już jako mała dziewczynka uwielbiała bujać w obłokach i wymyślać historie przesiąknięte fantastyką. Dopiero w liceum zaczęła spisywać swoje pomysły. Chociaż większość wylądowała na dnie szuflady, w 2017 roku niektóre z nich zdecydowała się upublicznić na portalu Wattpad. Jej drugą największą pasją jest muzyka. Gra na pianinie, gitarze, kocha śpiew. Nie wyobraża sobie życia bez ciepłego swetra, dobrych słuchawek i świętego spokoju.

Książka „Ten drugi ty” (tom 2) Martyny Stawiszyńskiej dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

„Ten drugi ty (tom 2) – Martyna Stawiszyńska