SG_HARDE_Zabojstwo

i

Autor: Materiały prasowe SG_HARDE_Zabojstwo

„Thai crime. Zabójstwo w kraju uśmiechu” Joanny Jodełki

2023-10-24 15:42

Co wydarzy się w opuszczonym resorcie na bezludnej tajlandzkiej wyspie? Powieść  „Thai crime. Zabójstwo w kraju uśmiechu” Joanny Jodełki - czyli zbrodnia nieco egzotyczna, to idealna propozycja do podniesienia temperatury w coraz chłodniejsze jesienne wieczory. Kryminał dla wielbicieli Agathy Christie i fanów serialu Biały Lotos.

Z rzeki Chao Phraya zostają wyłowione zwłoki Polaka. Wkrótce siedem osób różnej narodowości otrzyma koperty z zaproszeniem na rajską wyspę. Pozornie nic ich nie łączy, ale musi być powód, dla którego to właśnie oni odebrali tę korespondencję... Do Tajlandii wyrusza też Anna. Nie wierzy w nieszczęśliwy wypadek byłego męża. Wie o nim coś, czego nie wiedział nikt inny... Wszczyna więc prywatne śledztwo. Czy uda jej się odnaleźć mordercę? I kto jeszcze zginie w Kraju Uśmiechu?

Joanna Jodełka. Uwielbiana przez czytelników i krytyków literackich autorka kryminałów i thrillerów psychologicznych. Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatka Nagrody Wielkiego Kalibru, jej powieści wyróżniano także między innymi na Festiwalach Kryminału w Pile oraz Warszawie. Wielbicielka Azji Południowo-Wschodniej, gdzie wraz z mężem spędza kilka miesięcy w roku. To tam znalazła inspirację do nowego cyklu Zbrodnia nieco egzotyczna.

„Thai Crime. Zabójstwo w kraju uśmiechu” Joanna Jodełka

Książka „Thai crime. Zabójstwo w kraju uśmiechu” Joanny Jodełki dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Premiera książki 25 października. 

Nasi Partnerzy polecają