Większy kawałek nieba

i

Autor: Wydawnictwo Harde

"Większy kawałek nieba" Krystyny Mirek. Kobiety na niego polowały. Jego wybór zaszokował bliskich

2022-07-06 17:00

Bestsellerowa autorka na specjalne życzenie czytelniczek wznawia jedną ze swoich ulubionych powieści. "Większy kawałek nieba" Krystyny Mirek od Wydawnictwa Harde, to poruszająca historia o miłości pomiędzy dwojgiem ludzi, którzy tego uczucia już się w swoim życiu nie spodziewali. Wzruszenia gwarantowane!

Bestsellerowa autorka Krystyna Mirek na specjalne życzenie czytelniczek – i z wyjątkową dla nich dedykacją! – wznawia jedną ze swoich ulubionych powieści. Jak każda jej książka i "Większy kawałek nieba" mówi o tym, co dobre, mądre i optymistyczne.

Iga bardzo chciałaby cieszyć się życiem. Ale zamiast tego czuje się uwięziona w pułapce cudzych oczekiwań: przyszłej teściowej, wymagającego ojca, koleżanek, a nawet miłości jej życia – Wiktora. Czy naprawdę pasuje do ich świata? Czy czasem to nie ona powinna dyktować warunki, na jakich pragnie żyć? Rzecz w tym, że nawet jeśli nie jesteśmy pewni drogi, po której kroczymy, niełatwo zdecydować o zmianach.

Kto pomoże Idze i Wiktorowi poznać ich prawdziwe uczucia? Przyjaciele, rodzina, a może ktoś obcy?

Wzruszająca i dająca do myślenia historia o wszystkim, co najważniejsze – a przede wszystkim o prawdzie, którą mamy w sobie.

Krystyna Mirek poleca powieść "Większy kawałek nieba". Marzysz o takiej miłości?

Książka "Większy kawałek nieba" Krystyny Mirek od 13 lipca dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Wydawnictwo Harde zaprasza na stronę www.harde.se.pl oraz na Facebook.com i Instagram - @hardewydawnictwo.

Sonda
Marzy Ci się taka wielka miłość aż do grobowej deski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE