Wielka miłość. Przezabawna komedia obyczajowa Suzanne Allain Lista pana Malcolma.

2021-07-30 10:19

Wielka romantyczna miłość. Epoka regencji, czasy Jane Austen. Przezabawna komedia Suzanne Allain Lista pana Malcolma. Komedia pozwoli przenieść Czytelnika do innego świata, epoki regencji, czasów Jane Austen. Przesadnie przystojny, przesadnie zamożny i być może odrobinę egoistyczny, pan Malcolm szuka żony - ale nie byle jakiej żony. Przezabawna komedia obyczajowa. Recenzja książki Suzanne Allain Lista pana Malcolma. Abyście nie musieli trwonić czasu na poszukiwania dobrej romantycznej powieści, wyszukaliśmy dla was najlepszą komedie romantyczną, która z całą pewnością umili najbardziej ponury wieczór. Przeczytaj recenzję książki Suzanne Allain Lista pana Malcolma.

Wielka romantyczna miłość. Nawet najbardziej dramatyczne, perypetie miłosne wydają się zabawną błahostką, zawsze kończącą się happy endem. "Każdy, czy to dżentelmen, czy dama, kto nie znajduje przyjemności w dobrej powieści, musi być nieznośnie głupi" mawiała Jane Austen. Przeczytaj recenzję książki Suzanne Allain Lista pana Malcolma, aby zasmakować czasów Jane Austen, epoki regencji. Kobieta miała być utrzymywana przez męża, nie powinna pracować i przemęczać się, Panie przestrzegano nawet przed zbyt długimi spacerami. Książka opowiada o tym,że szanowny, przesadnie przystojny, przesadnie zamożny i być może odrobinę egoistyczny, pan Malcolm szuka żony - ale nie byle jakiej żony. Uzbroił się w listę idealnych cech, które będzie musiała uosabiać jego przyszła żona. Po latach poszukiwań zaczyna rozpaczać, czy kiedykolwiek znajdzie ten wzór. . . dopóki Selina Dalton nie przyjeżdża do miasta. Przeczytaj książkę Suzanne Allain Lista pana Malcolma.

Impreza skupia fanów twórczości Austen

Warto wspomnieć, że w epoce regencji w wielu przypadkach młody niezbyt bogaty człowiek nie mógł pozwolić sobie na ożenek z równie niemajętną panną. I choć stan wolny był wówczas większym nieszczęściem niż nagła śmierć, to decydujące znaczenie w wyborze partnera miała rodzina. Stąd zdarzały się ucieczki z domów, by w tajemnicy przed krewnymi wziąć ślub, kobiety pragnęły bowiem coraz częściej romantycznej miłości. Wielka romantyczna miłość. Przeczytaj książkę Suzanne Allain Lista pana Malcolma.A jeśli książka Suzanne Allain Lista pana Malcolma Was zachwyci, to jest możliwe przez kilka dni w roku przenieść się w czasy epoki regencji. Wystarczy we wrześniu udać się na festiwal Jane Austen w Bath. Ta coroczna impreza skupia fanów twórczości Austen. Jeśli zechcesz zasmakować w regencji nie zapomnij zabrać stroju z epoki bowiem w czasie festiwalu ulice miasta są zawładnięte przez damy i dżentelmenów.

Julia zaprasza ją do Londynu

A zatem wróćmy do książki Suzanne Allain Lista pana Malcolma. Otóż Selina, mało zamożna córka pastora, jest zachwycona, gdy jej przyjaciółka Julia zaprasza ją do Londynu – dopóki nie dowiaduje się, że jest to część spisku mającego na celu zemstę na panu Malcolmie, którego lista została odkryta. Korzystając z listy, Selina ma wcielić się w rolę idealnej kobiety, by w najbardziej dogodnym momencie zniweczyć jego nadzieje.Jedną z ciekawszych z bohaterek książki Suzanne Allain Lista pana Malcolma jest Sophronia Lattimore lata temu zniszczyła swoje romantyczne marzenia o wielkiej romantycznej miłości. Mimo to nie może siedzieć bezczynnie, gdy uświadamia sobie, że pewien dżentelmen zamierza się oświadczyć niewłaściwej kobiecie. Wysyła mu anonimowy list, o którym wkrótce mówi całe miasto, zwłaszcza gdy jej rady okażą się słuszne. Jej tożsamość zostaje odkryta, a Sophie, dawniej kwiaciarka, staje się poszukiwana ze względu na swoje „eksperckie” umiejętności swatania. Gdy Sophie asystuje sir Edmundowi Winslow w pogoni za żoną, żałuje, że nie może polecić siebie jako jego narzeczonej. Postanawia jednak zachować profesjonalizm i niezaangażowanie, pomagając mu w poszukiwaniach (zwłaszcza, że ​​dżentelmen z pewnością nie odwzajemnia jej uczuć). Jak można od niej oczekiwać, że pomoże innym ludziom uporządkować ich romantyczne życie, kiedy jej własne jest taką katastrofą? Przeczytaj książkę Suzanne Allain Lista pana Malcolma. Książka dostępna w internecie. Szukaj w dobrych księgarniach. Wydawnictwo HARDE. INSTAGRAM HARDE WYDAWNICTWO. FB HARDE WYDAWNICTWO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE