Wyjątkowy prezent pod choinkę - książka z dedykacją i autografem autora

2021-12-07 15:06
Prezenty świąteczne będą nas kosztować fortunę! Wiemy, ile Polacy przeznaczą na bliskich. Aż mamy zawroty głowy
Autor: Pixabay Prezenty świąteczne będą nas kosztować fortunę! Wiemy, ile Polacy przeznaczą na bliskich. Aż mamy zawroty głowy

Przed każdymi Świętami Bożego Narodzenia stajemy przed nie lada wyzwaniem – wyborem prezentów dla najbliższych, które mają być nie dość, że oryginalne to jeszcze dopasowane do ich upodobań. Proponujemy rozwiązanie idealne! Książki i pakiety książek z autografem znanego autora i imienną dedykacją – spisaną prozą lub wierszem, z romantyczną nutą albo odrobiną humoru, czyli tak jak Ci w duszy gra. Taki prezent, zapewniamy, trafi na listę najlepszych prezentów, jakie Ona czy On dostali w całym życiu. Uwaga! Wszystkie książki zestawy są dostępne w świątecznych cenach z rabatem nawet do 30%.

Prezenty jedyne takie na świecie – z indywidualną dedykacją autora

Zestaw „Niech żyje bal!”

Trzy książki, w których Sławomir Koper, najbardziej popularny historyk w Polsce, odsłania prywatne i zawodowe sekrety utalentowanych i sławnych ludzi teatru, muzyki, literatury, kina i… towarzystwa. Pola Negri, Kalina Jędrusik, Roman Polański, Jerzy Kosiński… a w tle barwne lata 20. i 30. oraz czasy PRLu. Lektura, która w duszy zagra piosenkami Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty.

Zestaw: Niech żyje bal
Autor: Materiały prasowe Okładki, zestaw: Niech żyje bal
Świąteczne zakupy podczas pandemii. Prezenty w czasach zarazy

Zestaw „Zemsta ma twarz kobiety

Iza Szolc, znana pisarka i scenarzystka, twardo, bezkompromisowo wypowiada się o sytuacji kobiet, tym razem w formie powieści kryminalnej. To kryminały dla miłośników gatunku, którzy potrafią docenić mistrzostwo w kreowaniu psychologicznego portretu bohaterek i relacji międzyludzkich, intrygującą fabułę i mocny przekaz.

Zestaw: Kryminalne nowości
Autor: Materiały prasowe Okładki, zestaw: kryminalne nowości Izy Szolc

„Więzienny świat”

Poruszający reportaż znanego dziennikarza śledczego Janusza Szostaka z polskich więzień. Autor bestselerowej książki „Co się stało z Iwoną Wieczorek” przeprowadził setki godzin rozmów z osadzonymi i funkcjonariuszami Służby Więziennej. Z książki wyłania się obraz świata, w którym codziennością są korupcja, przemoc, seks, narkotyki. Książka dla tych, którzy nie boją się prawdy.

Więzienny świat obnaża prawdę o życiu za kratami! Janusz Szostak: Byłem przerażony
Autor: Wydawnictwo Harde [reprodukcja SE] "Więzienny świat" obnaża prawdę o życiu za kratami! Janusz Szostak: "Byłem przerażony"

Świąteczna sukienka

Urocza, ciepła opowieść o Świętach Bożego Narodzenia, kiedy to może zdarzyć się wszystko… co najlepsze. Tej świątecznej magii doświadczyły bohaterki książki, które połączyła piękna przyjaźń i pewna sukienka. Dzięki niej odnajdują drogę do prawdziwej miłości i realizacji marzeń.

Świąteczna sukienka
Autor: Wydawnictwo Harde

Zestaw „Namiętność to jest to!”

Książki dla grzesznych, ale i świętych kobiet w każdym wieku, które śnią o kochankach doskonałych, które marzą, by utonąć w ramionach zmysłowej przyjemności, które pragną porozumienia dusz i splątanych ciał. Odrobina miłości, mnóstwo namiętności i morze seksu. Twoja żona, dziewczyna, matka Ci podziękuje!

Pakiet trzech zmysłowych książek
Autor: Materiały prasowe Okładki: pakiet trzech zmysłowych książek

Zestaw „Ciemność i mrok”

Miłośnicy mrocznych thrillerów psychologicznych będą zachwyceni zestawem bestsellerowych powieści Philippy East, która serwuje czytelnikom niebezpieczną podróż po ludzkiej psychice, zaskakuje pełną zwrotów akcji fabułą i zupełnie nieoczekiwanymi zakończeniami. Nic nie jest takie, jak się z pozoru wydaje. Niepokojąca, a równocześnie skłaniająca do zadumy literatura.

Zestaw „Ciemność i mrok”
Autor: Materiały prasowe Okładki, zestaw „Ciemność i mrok”

Jak zamówić dedykację?

Po zakupie książki należy wysłać maila na adres klienci@grupazpr.pl z treścią dedykacji lub poprosić o kontakt Biuro Obsługi Klienta, które zadzwoni na wskazany w zamówieniu nr telefonu, by ustalić brzmienie dedykacji. Promocja ważna do 12.12.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Sonda
Kupiłeś/aś już prezenty na święta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE