"Z pasją przez życie" zbliża się wernisaż fotografii Katarzyny Paskudy

2022-05-19 13:22
Katarzyna Paskuda
Autor: Lidia Popiel - materiały prasowe

Zaczynała jako modelka, spełniała się w aktorstwie, ale to fotografia stała się jej ogromną pasją. Dzieli się nią. "Z pasją przez życie" to zbiór autorskich fotografii wykonanych przez Katarzynę Paskudę – redaktor naczelną gentlemanmagazine.pl i KulturaMody.pl. Już 26.05 w zjawiskowej szczecińskiej filharmonii odbędzie się wernisaż wystawy. Wśród fotografii – wielkie gwiazdy i nie tylko.

"Z pasją przez życie" to zbiór autorskich fotografii wykonanych przez Katarzynę Paskudę. Wśród zaprezentowanych fotografii będzie można zobaczyć wybrane gwiazdy z pierwszych stron gazet czy wielkiego ekranu, ale również zwykłe i niezwykłe osoby, piękno otaczające autorkę podczas wypoczynku w polskich plenerach, których Katarzyna Paskuda jest absolutną miłośniczką.

Ten proces przemiany, od malowania obiektywem kobiety z miłości do pięknych obrazów, po fotografię prasową, głównie obrazów z mężczyznami w fotografii komercyjnej, będzie można oglądać od 26 maja (start o 19.00) do końca czerwca w Galerii Poziom 4. 

Katarzyna Paskuda – fotografka, aktorka i była modelka. Redaktor naczelna magazynu gentlemanmagazine.pl.oraz kulturamody.pl. Redaktor prowadząca portalu photoculture.pl.

Specjalistka w budowaniu marki i kreacji wizerunku w mediach. Od ponad 20 lat mocno związana z mediami i sztuką. Jako modelka gościła na okładkach polskich magazynów. Jako aktorka występowała zarówno w serialach, jak i na dużym ekranie. W latach 2004 – 2009 studiowała aktorstwo i fotografię w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Tam odkryła swoją prawdziwą pasję – fotografowanie. Pracuje dla polskich mediów, wykonuje sesje prywatne i komercyjne.

Kobieta, dla której pasja stała się sposobem na życie. Swój biznesowy sukces zawdzięcza kreatywności, konsekwencji w działaniu oraz holistycznemu podejściu, które wypracowała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w świecie showbiznesu i mediów.

Rocznica Sierpnia '80 w Szczecinie. Filharmonia z wyjątkową iluminacją
Sonda
Retuszujesz swoje zdjęcia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE