Harde_Zanim wstanie dla nas słońce

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Zanim wstanie dla nas słońce

Nowe wydanie!

„Zanim wstanie dla nas słońce” , bestseller Gabrieli Gargaś

2023-08-09 17:20

Jak bardzo namiętność może zawładnąć ludźmi? Odpowiedź znajdziesz w książce. „Zanim wstanie dla nas słońce” to poruszająca powieść Gabrieli Gargaś, jednej z najpoczytniejszych autorek w Polsce.

Stefania jest położną, która jest oddana swojej pracy. W szpitalu poznaje doktora Wojdara, z którą połączy ją płomienny romans. Kiedy Liwia, córka Stefanii, dowiaduje się o tym, że matka zdradziła ojca, wyjeżdża na wieś. Tam poznaje Filipa, z którym zachodzi w ciążę. To matka odbiera jej poród i podejmuje decyzję, która zaważy na losach trzech kobiet. Wszyscy popełniamy błędy i nigdy nie wiemy, jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji, dopóki się w niej naprawdę nie znajdziemy.

To opowieść o tym, jak trudne jest rodzicielstwo, ale też o tym, że niektóre miłości nie mają racji bytu. O rozstaniach i powrotach, a także o tym, że choć czasu nie da się cofnąć i za popełnione błędy trzeba zapłacić, to jednak przy odrobinie dobrej woli można nadać losowi nowy bieg, bo na szczęście nigdy nie jest za późno.

„Zanim wstanie dla nas słońce” – bestsellerowa powieść Gabrieli Gargaś

Gabriela Gargaś. Autorka bestsellerowych książek obyczajowych, uwielbia pisać historie, które bawią i wzruszają. Ma na koncie ponad trzydzieści powieści ciepło przyjętych przez Czytelniczki. Niepoprawna optymistka, która pisze codziennie, a jej budzik dzwoni o czwartej rano. Ma usposobienie indywidualistki. Lubi pierogi, czarną kawę oraz mężczyzn z poczuciem humoru. Dlatego prowadzi przebojowy podcast Jak baba z chłopem.  

Książka „Zanim wstanie dla nas słońce” dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Harde_Zanim wstanie dla nas słońce

i

Autor: Materiały prasowe Harde_Zanim wstanie dla nas słońce Link: Tu kupisz książkę „Zanim wstanie dla nas słońce” Gabrieli Gargaś