Kolor włosów dla kobiet o zielonych oczach i jasnej karnacji

i

Autor: Shutterstock Kolor włosów dla kobiet o zielonych oczach i jasnej karnacji

Fryzura, o jakiej marzą kobiety

Boski kolor włosów perfekcyjnie pasuje do zielonych oczu i jasnej karnacji. Odmładza niczym magiczna różdżka

2022-08-08 13:51

Ten kolor włosów jest nie tylko niezwykle modny w tym sezonie, ale również doskonale pasuje kobietom o zielonych oczach. Nie tylko odejmuje lat, ale nadaje skórze zdrowego blasku i wspaniale podkreśli wyjątkową barwę oka. Jeśli chcesz zmienić fryzurę i zastanawiasz się, jaki kolor włosów pasuje do zielonych oczu i jasnej karnacji, to koniecznie skorzystaj z poniższej porady stylisty.

Kolor włosów a typ urody

Jeśli zdecydujemy się na zmianę koloru włosów, to powinnyśmy dopasować go nie tylko do panujących trendów, ale przede wszystkim do naszej urody. W ten sposób na pewno unikniemy urodowych wpadek, ale też możemy skutecznie odjąć sobie lat. Styliści niejednokrotnie powtarzają swoim klientkom, że kolor włosów powinien współgrać z typem urody. W pierwszej kolejności należy określić odcień swojej karnacji, a następnie kolor oczu. Jak rozpoznać karnację? Jasna karnacja charakteryzuje się bardzo jasnym, zimnym, wręcz bladym odcieniem skóry. Z kolei w przypadku ciemnej karnacji skóra jest ciemniejsza o złotym, oliwkowym lub nieco brzoskwiniowym odcieniu. Idealnie dobrany kolor włosów powinien podkreślać kolor oczu - to jest żelazna zasada, która kierują się fryzjerzy. 

Jaki kolor włosów pasuje do zielonych oczu i jasnej karnacji?

Kobietom o jasnej karnacji i zielonych oczach będą przede wszystkim pasować orzechowe i kakaowe brązy oraz ogniste odcienie rudego. Te kolory włosów doskonale podkreślą barwę tęczówki i nadadzą spojrzeniu głębi. Dodatkowo wspaniale zgrają się z jasną karnacją, dodając jej blasku i zdrowego wyglądu. Jest jeszcze jeden kolor włosów, który pasuje do zielonych oczu i jasnej karnacji. To piaskowy blond. Ten odcień dobrze będzie się prezentować zwłaszcza u posiadaczek jasnych brwi.

Sonda
Twój ulubiony kolor włosów to:
Fryzury damskie 2020 dla półdługich włosów. REWELACJA. To jest MODNE
Nasi Partnerzy polecają