BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Czapki i inne gadżety WOŚP w Biedronce. Sprawdź ceny

2022-01-14 9:10

Czy jest możliwe, aby połączyć troskę o swoje zdrowie, dbałość o stylowy wygląd z pomaganiem? Teraz tak! Wystarczy kupić ciepłą, zimową czapkę z emblematem Biedronki i czerwonym serduszkiem WOŚP dostępną od 10 stycznia w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce. To czapki, które pomagają – całkowity przychód z ich sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego Biedronka została sponsorem głównym. Dlatego, poza modnym designem, którego nie powstydziłby się żaden modowy influencer, wyróżnia je niezwykle atrakcyjna cena – 9,99 zł.

- Jako największa sieć handlowa w Polsce postawiliśmy sobie za cel zaproponowanie naszym klientom jak najbardziej przystępnej ceny, aby każdy, bez względu na zasobność portfela, mógł się włączyć w dzieło pomagania. Mamy nadzieję, że kolorowe, biedronkowe czapki z serduszkiem WOŚP będą noszone tak samo chętnie, jak serduszka przyklejone do kurtek przez wszystkich, którzy identyfikują się z tą szczytną ideą - mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor działu zakupów sieci Biedronka

Ekskluzywna kolekcja czapek jest dostępna wyłącznie w sklepach Biedronka i występuje w 5 wariantach kolorystycznych – dla dorosłych oraz w dwóch wariantach kolorystycznych – dla dzieci. Wyjątkowa, zimowa czapka jest produktem wysokiej jakości z 10% domieszką wełny naturalnej, a dodatkowo posiada wypełnienie z włókniny Thinsulate, która ma za zadanie utrzymać komfort i absorbuje wilgoć bez utraty właściwości cieplnych. Dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w górach, w zimowej scenerii, jak również jako modny, ciepły dodatek do każdej miejskiej stylizacji w chłodniejsze dni.

Dlaczego warto mieć i nosić to specjalne nakrycie głowy? Bo jak twierdzą sami klienci, którzy odpowiedzieli na to pytanie w Social Mediach firmy, to jest czapka, która ogrzeje nie tylko głowę, ale także serce, dlatego świetnie sprawdzi się w dniu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczególnie doceni ją wolontariusz kwestujący z puszką na mrozie, ale też każdy darczyńca, dla którego czapka może stać się rozpoznawalnym symbolem przynależności do wspólnoty ludzi z wielkim sercem, połączonych ideą pomagania. Bo warto mieć serce cały rok, ale w zimie przyda się też to na czapce.Razem z czapkami w ofercie Biedronki znalazły się kubki termiczne WOŚP o pojemności 350 ml w cenie 29,90 zł. Oferta jest dostępna od 10.01 br. do wyczerpania zapasów.

Przypominamy, że 30. Finał Wielkiej Orkiestry odbędzie się 30 stycznia br., dlatego warto pospieszyć się z zakupem czapki, aby jak najszybciej wesprzeć jubileuszową akcję WOŚP, której celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Czapki WOŚP&Biedronka

i

Autor: Materiały prasowe Czapki WOŚP&Biedronka
Tańczące z promocjami 11.01.2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE