Dagmara Kaźmierska

i

Autor: AKPA / Gałązka

Pomysły gwiazd

Dagmara Kaźmierska odstrzelona w białe futro. Celebrytka została futrzakiem? "Biały miś" może się schować

2022-12-31 4:33

Jeszcze jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska była jedną z najbarwniejszych postaci programy "Królowe życia". Kontrowersyjna celebrytka w ostatnim czasie skupiła się mocno na swoich biznesach i rozwijaniu kariery bizneswoman. Jej działalność budzi jednak nadal kontrowersje, a Kaźmierska nie daje o sobie zapomnieć. W świątecznym wpisie celebrytka zaprezentowała się w spektakularnym futrze. W ostatnim czasie kolorowe futra stały się nieodzownym elementem jej garderoby. Jesteście fanami takich stylizacji?

Dagmara Kaźmierska w olbrzymim futrze! Klasa?

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek ostatnich lat. Wiele osób zarzuca, że osoby z przestępczą działalnością nie powinny być promowane, a jej styl opiera się jedyne na krzykach i przaśnych wypowiedziach. Nie da się jednak ukryć, że Kaźmierska występem w Królowych życia zyskała tysiące fanów, którzy uwielbiają jej niekonwencjonalny styl życia i ubierania się. Celebrytka lub krzykliwe i drogie stroje, których nie sposób nie zauważyć. W ostatnim czasie rozwija także swój sklep z ubraniami, które sprzedaje podczas live'ów. Pojawiły się jednak doniesienia, że Kaźmierska nie respektuje prawa konsumentów do zwrotu towaru. - Idźcie się skarżcie gdzie chcecie, każdy ma zasady w swoim domu inne. W moim domu są takie, a nie inne. Ja nie oddaje i nie zwracam hajsu - mówiła Kaźmierska podczas jednej z transmisji. Na Instagramie w ostatnim czasie Dagmara Kaźmierska lubuje się w futrach i dumnie prezentuje futrzane stylizacje. Na świątecznym zdjęciu celebrytka pokazała się w białym futrze z ogromnym kapturem. Niektórzy porównali ją do "białego misia" ze znanej piosenki. 

Zobacz także: Podkład i korektor pod oczy, które wytrzymają cała noc! Nie podkreślają zmarszczek i niwelują oznaki zmęczenia

Mama ugotowała zupę, gdy zjadł to ją udusił. Kolejna rozprawa Karla Pfeffera
Nasi Partnerzy polecają