Sposób na przetłuszczające się włosy

i

Autor: Shutterstock

Mycie włosów

Dodaj 2 łyżki do szamponu i umyj głowę. Tak pozbędziesz się uciążliwego problemu z włosami. Sposób na przetłuszczające się włosy

2023-09-18 13:04

Problem przetłuszczających się włosów dotyczy wielu kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jak z nim skutecznie walczyć? Jednym ze sposobów na przetłuszczające się włosy jest ich odpowiednia pielęgnacja. Kobiety dzielą się w sieci swoimi metodami. Jedna z nich ponoć jest niezawodna. Wystarczy wsypać 2 łyżki tego produktu do szamponu i umyć głowę, a uciążliwy problem zniknie.

Przyczyny przetłuszczania się włosów

Przetłuszczające się włosy to jeden z najpowszechniejszych problemów, który dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Przyczyn przetłuszczania się włosów może być wiele, dlatego chcąc skutecznie zwalczyć problem, powinniśmy najpierw udać się do trychologa lub lekarza. Do najczęstszych przyczyn zalicza się:

  • Niewłaściwą pielęgnację,
  • Choroby tarczycy,
  • Zaburzenia hormonalne,
  • Nagromadzenie toksyn w organizmie,
  • Zbyt częste czesanie i dotykanie włosów,
  • Nieprawidłowa dieta,
  • Stres.

Z przetłuszczaniem się włosów spowodowanym pielęgnacją można walczyć domowymi sposobami. Jeden z nich jest szczególnie polecany przez kobiety. Chodzi o delikatną modyfikację swojego ulubionego szamponu do mycia włosów.

Dodaj 2 łyżki do szamponu i umyj głowę. Tak pozbędziesz się uciążliwego problemu z włosami

Okazuje się, że jednym ze sposobów na przetłuszczające się włosy jest dodanie do swojego szamponu 2 łyżek soli kuchennej. Następnie taką mieszanką należy umyć włosy. Ten popularny produkt kuchenny ma właściwości wzmacniające, nawilżające i nabłyszczające. Dodatkowo usuwa nadmiar sebum i kontroluje pobudzone gruczoły łojowe na skórze głowy. Efekt zobaczysz już po pierwszych zabiegach. 

Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka

QUIZ. My podajemy jedno słowo, wy podajecie całą definicję. Co to znaczy? Wytężcie pamięć i powalczcie o komplet

Pytanie 1 z 10
Co to jest degustacja?