Sposób na żółty blond

i

Autor: shutterstock

Pielęgancja koloru włosów

Dodaj kilka kropel do wody i polej włosy. Domowa płukanka na żółty blond odświeży kolor. Blond jak po wyjściu od fryzjera

2023-09-04 14:59

Blond włosy mają jedną dość sporą wadę - już po kilku myciach chłodny odcień żółknie, a pasma tracą blask. Wówczas warto skorzystać z domowego sposobu na żółty blond, który pomoże szybko się go pozbyć. Pomocna na pewno będzie płukanka, którą przygotujesz samodzielnie, a działa niczym profesjonalny zabieg w salonie fryzjerskim. Zyskasz blond jak po wyjściu od fryzjera.

Dodaj kilka kropel do wody i polej włosy. Domowy sposób na żółty blond

Z pewnością każda kobieta, która kiedykolwiek rozjaśniła włosy, potwierdzi tezę, że blond z czasem żółknie, pasma tracą blask i w efekcie fryzura traci swój pierwotny wygląd. Prawda jest taka, że o blond włosy trzeba dbać w szczególny sposób. Oprócz odpowiedniego nawilżania pasm, warto stosować kosmetyki tonujące odcień, dzięki czemu jego żywotność będzie wydłużona. W tym celu możny myć włosy szamponami z fioletowym pigmentem lub zastosować domowe płukanki na blond włosy. Tu z pewnością pomocna będzie gencjana. Jest to tani produkt z apteki o działaniu antyseptycznym i barwiącym, który najczęściej stosowany jest do dezynfekcji skóry. Z racji, że ma fioletową barwę, pomoże pozbyć się żółtego blondu.

Płukanka na pożółkły blond

Jednak w przypadku gencjany należy zachować rozwagę, aby nie przesadzić z jej ilością. Dlatego najbezpieczniej będzie zastosować płukankę na blond włosy z dodatkiem 2 kropel gencjany na litr wody. Polej nią umyte wcześniej włosy i wysusz. Jeśli masz przesuszone i zniszczone pasma, to dodaj 2 krople gencjany do odżywki nawilżającej i nałóż ją na swoje włosy na 10 minut. Na koniec spłucz letnią wodą. Te domowe sposoby pomogą przywrócić chłodny odcień blondu na włosach.

Cudowne SIEMIĘ LNIANE - do picia, na włosy i skórę, zamiast jajka

Quiz. Najprzystojniejsi amanci w PRL. W nich kochały się miliony kobiet!

Pytanie 1 z 10
Wcielił się w niezapomnianą rolę Hansa Klossa w serialu „Stawka większa niż życie”. To:
Stanisław Mikulski
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany