Moda lat 90-tych. Disco

i

Autor: Shutterstock

Higiena jamy ustnej w stylu lat 80-tych?

2023-08-22 16:40

Spektakularne fryzury, ocieplacze na nogi, rękawiczki bez palców i neonowe kombinezony. Taki właśnie był klimat lat 80-tych… Teraz możesz go poczuć razem z marką Curaprox, bo nowa edycja limitowana szczoteczek manualnych CS 5460 80’s to odzwierciedlenie ekstrawaganckiej atmosfery tamtej ery.

Szczoteczki CS 5460 z limitowanej edycji 80’s powstały w wyniku twórczej współpracy między marką Curaprox, a słowacką projektantką Michaelą Chmelíčkovą. Do stworzenia tego projektu zainspirowano się paletą żywych i krzykliwych kolorów oraz geometrycznymi kształtami. Wystarczy tylko spojrzeć na włosie szczoteczek ułożone w mozaikę wielobarwnych kropeczek, aby przenieść się myślami do lat 80-tych. Ale CS 5460 to nie tylko przyciągające wzrok akcesorium do łazienki. To również najtwardszy przeciwnik płytki nazębnej. To właśnie 5460 ultramiękkich włókien Curen® tworzy niewiarygodnie gęstą i skuteczną powierzchnię czyszczącą. Kompaktowa główka o lekkim kącie nachylenia pozwala docierać do każdego zakamarka w jamie ustnej. Natomiast ośmiokątny uchwyt pomaga czyścić zęby pod właściwym kątem 45 stopni. Po wypróbowaniu szczoteczek Curaprox CS 5460 już nigdy nie zrezygnujesz z prawdziwego uczucia czystości.

Zobacz także: Wrzesień w astrologii. Układ planet sygnalizuje potężny krach ekonomiczny, a ludzie wpadną w szał zakupów. Horoskop przestrzega: nie zaznacie spokoju

Curaprox

i

Autor: materiały prasowe Curaprox
Gabriela Chojecka z serialu „Tylko nie piątek”: „Na casting trafiłam z ogłoszenia na facebooku”