Etro

i

Autor: Materiały prasowe Etro

Strefa mody

Już niedługo nie wyjdziesz bez tego z domu. Trendy na wiosnę i lato. Modne okulary przeciwsłoneczne

Podczas środowego pokazu mody na sezon jesień/zima 2024, Etro zaprezentowało dwa modele z najnowszej kolekcji okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, które zadebiutowały w styczniu 2024 roku i powstały we współpracy z Safilo. Najnowsze propozycje są hołdem dla korzeni marki Etro, ale z nowoczesnym zacięciem. Ich odważne wzornictwo i niebanalne detale, takie jak metalowy detal Pegaso i motyw Paisley, wzbogacają każdy look.

Nowe okulary przeciwsłoneczne mają nowoczesną, motylkową oprawkę wykonaną z acetatu, wzmocnioną grubymi elementami, które dodają uroku całemu designowi. Modele wyróżniają się charakterystycznym detalem Pegaso umieszczonym na zausznikach, a także kultowym motywem Paisley pojawiającym się na wybranych projektach. Okulary Etro oferowane są w wielu wariantach kolorystycznych: od burgundu z brązowymi soczewkami, przez klasyczną czerń z szarymi soczewkami, po dwa warianty havana z motywem Paisley.

 Zobacz także: Oto 9 mocarnych kobiet, które zainspirują Cię na Dzień Kobiet 2024. Podbiły świat, a ich historie Cię zmotywują oraz wzruszą

Nowe okulary przeciwsłoneczne Etro będą dostępne od października 2024 roku w butikach Etro oraz w wybranych salonach optycznych.

Etro

i

Autor: Materiały prasowe Etro
Etro

i

Autor: Materiały prasowe Etro
Etro

i

Autor: Materiały prasowe Etro
Etro

i

Autor: Materiały prasowe Etro
10 gwiazd, które mają wpis w kartotece. Co przeskrobali?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki