LIDL handel promocja

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS LIDL handel promocja

Klienci Lidla wspierają potrzebujących przed Wielkanocą – ruszają zbiórki żywności w sklepach!

Lidl Polska, wraz z Caritas Polska oraz Federacją Polskich Banków Żywności, pomaga osobom znajdującym w trudnej sytuacji życiowej. Tegoroczne zbiórki odbywają się w wybranych sklepach w całej Polsce (ich pełna lista znajduje się na stronie kimjestesmy.lidl.pl). Dzięki zbiórkom na stołach osób potrzebujących nie zabraknie świątecznych potraw. Pierwsza rusza już w piątek 17 marca!

Po raz kolejny pracownicy i klienci sklepów Lidl Polska będą mieli okazję przekazać żywność potrzebującym. Rosnące koszty utrzymania sprawiają, że wielu osób nie stać na świąteczne zakupy. Dlatego właśnie w wybranych sklepach Lidl Polska, w dniach 17-18 marca oraz  24-25 marca, zostaną wystawione kosze, do których będzie można wkładać produkty spożywcze. Zebrana żywność trafi do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Zobacz także: Jak się pozbyć zmarszczek pod oczami? Te triki działają jak natychmiastowy lifting

Lidl Polska od ponad 20 lat angażuje się we współpracę z organizacjami działającymi na rzecz potrzebujących. Co roku organizowane są zbiórki przed Wielkanocą oraz Świętami Bożego Narodzenia, a zebrane produkty zostają przekazane Caritas Polska oraz Federacji Polskich Banków Żywności. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim klientom oraz pracownikom zaangażowanym w pomoc. Wspólnie przekazujemy kilkadziesiąt ton produktów spożywczych, które odmieniają obraz świąt w wielu polskich domach” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications & CSR w Lidl Polska.

Jak pomagać?

W specjalnie oznaczonych koszach, które znajdą się w wybranych sklepach Lidl Polska za linią kas, należy umieszczać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, takie jak: mąka, makaron, cukier, olej, konserwy, przetwory, bakalie oraz słodycze. W dniach 17-18 marca odbędzie się zbiórka na rzecz Caritas Polska. Natomiast 24-25 marca będzie można przekazywać żywność lokalnym Bankom Żywności.

Lidl

i

Autor: Materiały prasowe Lidl
Nie chcą eksmisji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany