Rituals

i

Autor: Materiały prasowe Rituals

Kolejny sklep znanej marki otwiera się w Polsce. Gdzie i kiedy zrobisz w nim zakupy?

Już 1 marca 2023 roku marka Rituals Cosmetics otworzy swój sklep w warszawskich Domach Towarowych Wars Sawa Junior przy ulicy Marszałkowskiej. Tym samym będzie to 7. sklep w stolicy i 22. w kraju. Na powierzchni prawie 150 m2 odwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z produktami z portfolio marki oraz przetestować kosmetyki i skorzystać z masażu dłoni przy pięknej kamiennej umywalce – tzw. water island, znajdującej się pod drzewem sakury, charakterystycznym dla wystroju wnętrza każdego sklepu Rituals.

W uroczystym otwarciu sklepu weźmie udział CEO i założyciel marki – Raymond Cloosterman. Z tej okazji przewidziano również niezwykłe prezenty: dla pierwszych 100. osób, które zrobią tego dnia zakupy, marka przygotowała torby z niespodziankami, a dla kolejnych klientów – upominki do zakupów. W dniu otwarcia obowiązywać będą także wyjątkowe promocje: bestsellerowa pianka pod prysznic oraz peeling do ciała będą dostępne w promocyjnych cenach, a do zakupów za min. 190 zł dołączone zostaną małe patyczki zapachowe z kolekcji klasycznych.

Zobacz także: Imiona dla dziewczynek popularne w 2022. TOP 10 imion żeńskich w Polsce

Pierwszy stacjonarny sklep Rituals Cosmetics został otwarty ponad rok temu i przez ten czas marka zdążyła zaskarbić sobie sympatię wielu klientów, rozkochując ich w swoich kultowych zapachach. Odnosząc niezaprzeczalny sukces na Polskim rynku, Rituals nie zwalnia tempa i szykuje się na kolejny etap ekspansji, deklarując podwojenie liczby sklepów w 2023r.

Rituals Cosmetics to marka oddana idei zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia w świecie luksusowych produktów beauty. Umieszczając w jednym portfolio kosmetyki do kąpieli, do pielęgnacji ciała oraz produkty do domu, Rituals proponuje klientom nowy styl życia polegający na zamianie codziennych rytuałów w chwile warte zapamiętania. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Poprzez szerokie portfolio produktów Rituals do naturalnej pielęgnacji ciała i skóry, zapachów do domu, oraz odzieży home wear, klienci mogą wzbogacić swoje życie o chwile dobrego samopoczucia. Firma Rituals powstała w 2000 roku w Amsterdamie i od tego czasu została uznanym światowym ekspertem w branży w ponad 36 krajach, w metropoliach, takich jak Londyn, Paryż, Hongkong czy Nowy Jork, posiadając łącznie ponad 1000 sklepów, 3000 punktów w ramach shop-in-shop oraz 5 obiektów spa.

Rituals Arkadia

i

Autor: Materiały prasowe Rituals Arkadia
Rituals Arkadia

i

Autor: Materiały prasowe Rituals Arkadia
Rituals Arkadia

i

Autor: Materiały prasowe Rituals Arkadia
Piosenki na pierwszy taniec. Nowoczesne hity, które można zagrać na weselu
Nasi Partnerzy polecają