Podkręcone rzęsy

i

Autor: Shutterstock Podkręcone rzęsy

Niebezpieczne praktyki urodowe

Kosmetyczka ostrzega kobiety! Ten urodowy trend jest bardzo niebezpieczny. Mogą wypaść Ci wszystkie rzęsy i już nigdy nie odrosnąć

2022-12-12 10:23

Mówi się, że kobiety są w stanie wiele wycierpieć, byleby wyglądać pięknie. W obecnych czasach dostępnych jest wiele zabiegów urodowych, które mogą pomóc nam wyglądać, tak jak sobie wymarzyliśmy. Nie wszystkie są jednak bezpieczne. W ostatnim czasie rekordy popularności biją bardzo długie i grube sztuczne rzęsy robione u kosmetyczki. Ten trend może być bardzo niebezpieczny, a eksperci alarmują, że przez takie rzęsy można bezpowrotnie stracić swoje. Czym są "łysiejące oczy"?

Niebezpieczny urodowy trend. Kosmetyczka ostrzega: możesz stracić wszystkie rzęsy

Długie i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Klasyczny tusz do rzęs nie zawsze pomaga osiągnąć spektakularny efekt dlatego też coraz więcej kobiet przykleja u kosmetyczki sztuczne rzęsy. Tutaj niema ograniczeń i możemy mieć wymarzone rzęsy. Niestety, wiele kobiet nie zawsze wie, to to umiar. W ostatnim czasie w mediach społecznościowych coraz większą popularnością cieszą się gigantyczne, sztuczne rzęsy. Kosmetyczki i dermatolodzy przestrzegają przed tym trendem. Może on okazać się bardzo niebezpieczny dla naszych naturalnych rzęs. W konsekwencji mogą one bezpowrotnie wypaść i już nie odrosnąć. 

Zobacz także: Bogaty krem do twarzy z Rossmann to eliksir na zmarszczki. Ulubieniec kobiet po 60-tce w promocji za 14 zł. "Hit nad hity"

Czym są "łysiejące oczy" i dlaczego są takie niebezpieczne?

Długie i przerysowane rzęsy budzą wiele kontrowersji. Jedne kobiety o nich marzą, a inne uważają, że to przykład bezguścia i kiczu. O gustach się nie dyskutuje, jednak takie rzęsy mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Może być, tak że jeden zabieg takiego przedłużania rzęs nie wyrządzi nam krzywdy, jednak robienie ich regularnie może skończyć się "łysiejącymi oczami". Dzieje się tak ponieważ nasze naturalne rzęsy narażone sią na ubytki, a w efekcie na wypadanie. Bywa, że proces ten jest trwały i nie zawsze da się go odwrócić. 

Sonda
Podobają Ci się takie gigantyczne rzęsy?
Białystok. Grudniowy atak zimy. Mnóstwo śniegu na ulicach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany