makijaż

i

Autor: shutterstock

Lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Bożonarodzeniowe pomysły na prezent od kultowej marki kosmetycznej

2022-11-09 10:33

Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze zostało trochę czasu, jednak już teraz powinniśmy zacząć rozglądać się za prezentami dla najbliższych. W sklepach pojawiły się pierwsze oferty z pomysłami na podarunki. Swoje propozycje przedstawiła także dostępna w Sephorze marka Drunk Elephant. Ich kosmetyki to cudowne pomysły na prezent dla wszystkich miłośników pielęgnacji, którzy cenią sobie sprawdzona składniki aktywne i skuteczność.

Marka Drunk Elephant co roku przygotowuje rewelacyjne zestawy prezentowe. To doskonały pomysł na podarunek. Znajdziesz w nich kultowe kosmetyki marki Drunk Elephant, które oczarują nie tylko wielkich miłośników pielęgnacji. Co znalazło się z bożonarodzeniowej ofercie marki w tym roku?

Zobacz także: QUIZ. Czy masz dar jasnowidzenia? Czy Twoja podświadomość potrafi łączyć się ze światem duchów?

DRUNK BREAK™:

NA DOBRY POCZĄTEK DNIA

Kompleksowa poranna rutyna, wzmocniona witaminą C i peptydami, dzięki której możesz rozpocząć każdy dzień ze świeżą, rozświetloną, jędrniejszą i zdrowo wyglądającą cerą.

Drunk Elephant

i

Autor: Materiały prasowe Drunk Elephant

WSZYSTKIE PROTINI DUŻE I MAŁE

Duet nawilżający Protini w wersji standardowej i podróżnej, który wzmacnia kwaśny płaszcz skóry, jednocześnie wyraźnie poprawiając jej koloryt, teksturę i jędrność.

Drunk Elephant

i

Autor: Materiały prasowe Drunk Elephant

DRUNK BREAK™:

WEEKEND POD ZNAKIEM MY BABY

Kompleksowa pielęgnacja twarzy obejmująca wysokiej jakości maskę AHA/BHA, która złuszcza i regeneruje skórę, zapewniając gładszy, nawilżony i promienny

Drunk Elephant

i

Autor: Materiały prasowe Drunk Elephant

TRUNK 6.0Nowy zestaw Trunk 6.0 ma wszystko, czego potrzebujesz Ty i kwaśny płaszcz Twojej skóry do zdrowego, szczęśliwego i całkowitego zresetowania jej wyglądu. Dziesięć pełnowymiarowych produktów do pielęgnacji skóry i siedem próbek włożonych do chyba najsłodszej na świecie (i limitowanej) izolowanej lodówki kosmetycznej.

Drunk Elephant

i

Autor: Materiały prasowe Drunk Elephant

- Zależy nam na tym, by stosować wyłącznie składniki, które albo bezpośrednio przyczyniają się do zdrowia skóry, albo zwiększają integralność naszych formuł. Nigdy nie bierzemy pod uwagę, czy dany składnik jest syntetyczny czy naturalny. Zamiast tego wybieramy składniki w oparciu o biokompatybilność. Dlatego skupiamy się na zdrowym poziomie pH, preparatach rozpoznawanych przez skórę, drobnocząsteczkowej strukturze, która łatwo się wchłania oraz skutecznych składnikach aktywnych, które wspierają i utrzymują kwaśny płaszcz skóry. To, co pomijamy w naszych produktach, jest równie ważne, jak to, co do nich dodajemy. Nigdy nie znajdziesz w naszych gamach niczego z tzw. Suspicious 6™ (olejki eteryczne, wysuszające alkohole, silikony, chemiczne filtry przeciwsłoneczne, substancje zapachowe/barwniki, SLS). Wierzymy, że ta wszechobecna szóstka jest przyczyną prawie każdego problemu ze skórą, a kiedy zostanie całkowicie usunięta z rutyny — to znaczy po Drunk Break™ — skóra może się zresetować i powrócić do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stanu. Ta dieta eliminująca składniki służy wszystkim rodzajom skóry izainspirowała ruch #barewithus na Instagramie – zbiór selfie z odsłoniętą twarzą, który jest kroniką wspólnej podróży Drunk Elephant z osobami, któreodkryły nie tylko zdrowszą skórę, ale, co ważniejsze, zdrowszą pewność siebie - pisze marka w swoim komunikacie. 

Drunk Elephant

i

Autor: Materiały prasowe Drunk Elephant
Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!