Marta Milkiewicz

i

Autor: INSTAGRAM Marta Milkiewicz

Wielka metamorfoza

Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w seksownej kiecce zalśniła niczym bombka. Przykre słowa. "Zjedz snickersa bo gwiazdorzysz"

2022-12-11 15:53

Marta Milkiewicz bez wątpienia została jedną z najpopularniejszych uczestniczek ósmej edycji show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od początku cieszyła się dużą sympatią widzów, którzy mieli nadzieję, że jej małżeństwo z Patrykiem Aniśko przetrwa. Wszystko zmieniło się w ostatnim odcinku " Ślubu od pierwszego wejrzenia", a wiele osób zarzuciło jej interesowność i próbę zaistnienia w mediach. Marta Milkiewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w swoim najnowszym wpisie pochwaliła się wyjątkową sesją zdjęciową. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda zachwycająco, jednak komentarze obserwujących jej profil już takie zachwycające nie są.

Marta Milkiewicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w kiecce święcącej się jak świąteczna bombka. Fani nie mają litości

Marta Milkiewicz z ósmej edycji programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" przez długi czas cieszyła wielką popularnością i sympatią wśród widzów. Pierwsza rysa na jej telewizyjnym wizerunku pojawiła się podczas edycji odcinka specjalnego. Fani show zawiedzeni byli, że małżeństwo Marty Mielkiewicz i Patryka nie przetrwało. Nie spodobało się im również wyznanie kobiety, która przyznała, że skupiła się na swojej karierze na Instagramie i rozwija się w tym kierunku. Niektórzy uznali, że wykorzystała program do własnej promocji i próbę wybicia się. Faktycznie, Marta Milkiewicz może pochwalić się pokaźną liczbą obserwujących na Instagranie. Jej profil śledzi ponad 64 tys. osób. W najnowszym poście zaprezentowała efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej. Milkieiwcz pozuje w lśniącej sukience niczym z czerwonego dywanu, a jej głowę zdobi efektowny kucyk w stylu Cleo. Wielu fanom jednak nie spodobała się sesja i nadal jej zarzucają parcie na szkło. Niektórzy napisali, że zaczyna gwiazdorzyć, a inni byli jeszcze bardziej nieprzyjemni. - Jesteś tak sztuczna w swoich wypowiedziach, że oglądając Ciebie przypominają się gwiazdy programu „Dlaczego ja”. Całe szczęście, że Patryk poszedł po rozum do głowy i do Ciebie się nie przeprowadził. Zachowałaś się mega egoistycznie - czytamy w komentarzach. 

Wigilia w bydgoskim Starym Fordonie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki