Moda

i

Autor: Shutterstock

Strefa mody

Modowy niezbędnik na jesień 2023. To będzie trendy

2023-08-18 13:45

Choć za oknem pogoda jeszcze zdecydowanie letnia, nieuchronnie zbliża się do nas jesienna pora. Pesymiści widzą w tym wieczną mgłę, chmury i nieprzyjemny deszcz, parasolki i przeszywający wiatr. Optymiści starają się pamiętać o pięknych kasztanach, kolorowych liściach i przyjemnych, długich wieczorach spędzanych w domu pod kocykiem z kubkiem ciepłej herbaty w ręce.

Niezależnie od tego do której z tych grup się zaliczamy, nieuniknienie nadchodzi czas jesienny, do którego należy się z wyprzedzeniem przygotować. Jeśli boimy się nieprzyjemnej aury, warto zaopatrzyć się z nieprzemakalne, skórzane botki, ciepłe kurtki lub płaszcze oraz gustowne i praktyczne kapelusze, w modną tego sezonu kratę. Natomiast miłośnicy jesiennych wieczorów mogą już śmiało odświeżyć swoje zapasy kolorowych, pojemnych kubków, mięciutkich koców i poduszek oraz aromatycznych świeczek. Aby nie tracić ostatnich letnich dni na chodzenie od sklepu do sklepu, warto wybrać się do TK Maxx, gdzie pod jednym dachem znajdziemy wszystkie jesienne niezbędniki!

Zobacz również: Tylko ponad przeciętnie inteligentne osoby mają takie oczy. Symbol wyjątkowej osobowości. Takie oczy ma tylko garstka ludzi na świecie

TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
TK MAXX

i

Autor: Materiały prasowe TK MAXX
Eska Summer City Olsztyn! Smaczna wizyta… „Na Rogu Czasu”