Najlepsza fryzura dla kobiet o kwadratowej twarzy.

i

Autor: Instagram/ huseyinpolatofficial Najlepsza fryzura dla kobiet o kwadratowej twarzy.

Fryzjerskie trendy

Najlepsza fryzura dla kobiet o kwadratowej twarzy. Ta kobieta po 50-tce odważyła się na radyklaną zmianę. Nowa fryzura bije rekordy popularności!

2023-01-27 15:05

Najlepsza fryzura do kobiety o kwadratowej twarzy to taka, która wymodeluje owal twarz i zamaskuje jej mankamenty. Ta kobieta po 50-tce przez lata nosiła długie kręcone włosy i wierzyła, że w ten sposób maskuje swoje wyraziste rysy. W końcu odważyła się i pozwoliła fryzjerowi dokonać radyklanej zmiany w jej uczesaniu. Nowa fryzura wspaniale pasuje do jej kwadratowej twarzy i jest modna w 2023 roku.

Najlepsza fryzura do kwadratowej twarzy

Kobiety o kwadratowej twarzy doskonale wiedzą, że ciężko jest znaleźć fryzurę, która będzie im pasować. Kwadratowa twarz charakteryzuje się mocno zarysowaną żuchwą i niskim czołem. Podstawową zasadą w wyborze fryzury do kwadratowej twarzy jest maskowanie wyrazistej żuchwy. Zabieg ten ma na celu zachowanie odpowiednich proporcji twarzy. Z pewnością do kwadratowej twarzy nie pasują bardzo krótkie cięcia, włosy obcięte na prosto, fryzury dodające objętości, czy prosta grzywka. W ten sposób twarz staje się jeszcze bardziej kanciasta. W takim razie jakie fryzury są najlepsze dla kwadratowej twarzy? Lekkie, wycieniowane włosy złagodzą rysy twarzy i sprawią, że będzie ona wyglądała smuklej. Ważne jest również, aby w przypadku kanciastej twarzy zawsze robić przedziałek na boku. Fajnie sprawdza się w przypadku kwadratowej twarzy bob sięgający za żuchwę, czy asymetryczne cięcia.

Ta kobieta po 50-tce postawiła na modną w 2023 fryzurę dla kwadratowej twarzy

W sieci pojawiło się nagranie z obłędnej metamorfozy kobiet po 50-tce. Do niedawna nosiła długie pokręcone włosy w kolorze rudym. Przyzwyczajenie nie pozwalało jej na zmianę, gdyż wierzyła, że ta fryzura idealnie pasuje do wyrazistych rysów. W końcu jednak postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała się zaufać fryzjerowi. Stylista szybko zadecydował, że długie włosy należy mocno skrócić i wycieniować. Dodał lekką grzywkę na bok. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania. Twarz optycznie się wysmukliła, a kobieta wygląda o 10 lat młodziej. Krótkie włosy z grzywką na bok to modna i nowoczesna fryzura, którą można stylizować na wiele sposobów, a do tego jest bardzo łatwa do ułożenia. 

Sonda
Włosy długie czy krótkie?
To 4 najpiękniejsze fryzury dla kobiet po 50-tce. Odejmą ci co najmniej 10 lat