Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych na zimę 2021

i

Autor: SHUTTERSTOCK Najlepsze fryzury dla kobiet dojrzałych na zimę 2021

Piękne fryzury dla kobiet

Najpiękniejsza fryzura na upały dla kobiet po 50-tce. Jest elegancka, szykowna i nie powoduje przegrzania. Nowoczesne cięcie na lato, w którym nie będziesz cię pocić

2023-07-07 9:11

Jakie fryzury sprawdzą się podczas upałów? Wiele kobiet ma latem problem, jak połączyć elegancką fryzurę z wysokimi temperaturami. Panujące upały nie tylko sprawiają, że długie włosy stają się niekomfortowe, ale bezpośrednio wpływają na ich kondycję powodując przesuszenie skóry oraz puszenie się kosmyków. Jak fryzura najlepiej sprawdzi się podczas upałów? To cięcie idealnie pasuje kobietom po 50-tce. Jest eleganckie, nowoczesne oraz wygodne.

Najlepsza fryzura dla kobiet po 50-tce na upały. W niej będzie Ci komfortowo

Jedne kobiety ją kochają, inne nienawidzą. Mowa oczywiście o fryzurze typu bob. Ten rodzaj cięcia uchodzi za najbardziej klasyczny i pasujący praktycznie do każdego kształtu twarzy. Bob i jego różne warianty szczególnie polecane są kobietom dojrzałym. Krótkie cięcie łagodzi rysy twarzy, odmładza i podkreśla szyję. Bob to również idealna fryzura na lato. Dzięki krótko ściętym włosom wysokie temperatury nie powodują przegrzania głowy. Dodatkowo bob jest fryzurą, która praktycznie układa się sama i nie wymaga długich godzin spędzonych na stylizacji włosów.

Zobacz również: Przerażające praktyki w sklepach z ubraniami. Była pracownica zdradziła obrzydliwe praktyki. Jak to przeczytasz, to zaczniesz prać nowe ubrania

Fryzura na upały dla posiadaczek długich włosów. Podpinany bob

Kobiety, które ani myślą o ścięciu długich włosów na lato powinny zainteresować się modnymi i prostymi upięciami. W taki przypadku doskonałą fryzurą będzie podpinany bob. Jak go zrobić? Delikatnie podkręć włosy na lokówce i podtapiruj u nasady. Włosy podziel na pasma i spryskaj lakierek. Zrób przedziałek na środku głowy, zbierz grube pasmo włosów przy twarzy i podepnij je wsuwką zawijając włosy w stronę głowy. Czynność powtórz z pozostałymi pasmami. W ten sposób stworzysz krótką fryzurę bez cięcia włosów. 

Zobacz galerie i sprawdź jakie inne fryzury sprawdzą się podczas upałów. 

Otwarcie Domu Jakuba w Nowym Sączu