moda 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Strefa mody

NAOKO prezentuje całoroczną kolekcję KNITWEAR: esencja trendu “Portuguese girlie”

Kolekcja KNITWEAR marki NAOKO to wyjątkowe swetry, które są nie tylko wyrazem aktualnych trendów, ale także nawiązaniem do tradycji. Całość utrzymana jest w estetyce “portuguese girlie”, która jest esencją niewymuszonej elegancji, kobiecej lekkości i kolorów, przenoszących do malowniczych, portugalskich krajobrazów. – To odejście od minimalizmu na rzecz ferii kolorów, wzorów, nadruków i tkanin, które sprawiają, że każdy look jest niepowtarzalny – mówi Monika Szyndler, właścicielka marki NAOKO.

Najnowsza oferta to prawdziwa kolorowa rewolucja i kwintesencja wiosny skierowana do każdej miłośniczki mody. Inspirujące połączenie ciepłych odcieni zachodzącego słońca, głębokiej zieleni winnic i błękitu oceanu sprawia, że każdy sweter staje się wyjątkową częścią garderoby. Wykonane w małej włoskiej manufakturze swetry NAOKO KNITWEAR charakteryzuje nie tylko miękkość i ciepło, ale także trwałość i odporność w codziennym użytkowaniu.

Zobacz także: Wrzucam kilka gałązek do szuflady, a moje ciuchy pachną nieziemsko. W całym domu unosi się zapach relaksu i spokoju. Zadziała lepiej niż perfumowanie ubrań

– KNITWEAR to więcej niż ubrania. To zaproszenie do świata, w którym moda spotyka się z pasją, a wszystkie elementy garderoby mogą być sposobem na podkreślenie indywidualności przez cały rok. Nie mam wątpliwości, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie – mówi Monika Szyndler, właścicielka marki.

NAOKO KNITWEAR to dowód na to, że moda może być zarówno piękna, jak i praktyczna. Swetry z kolekcji są małymi dziełami sztuki, które łączą w sobie styl, jakość i unikalność. Całość dopełnia specjalnie zaprojektowane kolorowe pudełko, które wniesie do wnętrz NAOKO GIRLS styl “Portuguese girlie”.

NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
Izabela Trojanowska - Festiwal Piosenki Radzieckiej był jak szansa na sukces | Mellina

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki