Nie uwierzysz! Małgorzata Kożuchowska jest ruda? Tego się nikt nie spodziewał

2021-06-11 8:55 kaja
Małgorzata Kożuchowska wraca do pracy. Gdzie będzie można ją zobaczyć? Ta rola to dla niej za mało...
Autor: Instagram Małgorzata Kożuchowska wraca do pracy. Gdzie będzie można ją zobaczyć? Ta rola to dla niej za mało...

Małgorzata Kożuchowska od lat uchodzi za jedną z bardziej stylowych i lepiej ubranych gwiazd polskiego show biznesu. Aktorka potrafi w rewelacyjny sposób łączyć ze sobą markowe ubrania z tymi nieco tańszymi. Równie co jej zamiłowanie do mady znana jest także jej blond fryzura, której aktorka wierna jest od wielu, wielu lat. Tym razem Małgorzata Kożuchowska jednak zaszalała i pokazał się w zaskakującym wydaniu. Takie fryzury jeszcze nie miała, aż trudno ją rozpoznać. Zobacz, jak wygląda Małgorzata Kożuchowska w zupełnie innych włosach.

Małgorzata Kożuchowska nie jest już blondynką? Zaskakująca metamorfoza gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska to zdecydowanie gwiazda pierwszej ligi rodzimego show biznesu. Aktorka słynie ze swojego poczucia stylu i zachwycających modowych wyborów. Stawia ona głównie na klasyczne, ponadczasowe zestawy z elementem kolorystycznym. Kożuchowska bez wątpienia stanowi inspirację dla wielu kobiet i pokazuje, jak wyglądać elegancko i modnie zarazem. Gwiazda znana jest także z tego, że od wielu lat wierna jest swojej fryzurze, krótkie, blond włosy to już niemalże jej znak rozpoznawczy, jednak w jednym najnowszych postów na Instagramie Małgorzata Kożuchowska pokazała się w zupełnie innym wydaniu. Na zdjęciu możemy oglądać aktorkę w nieco dłuższych, kręconych i przede wszystkich rudych włosach. Rewelacja, takiej Kożuchowskiej jeszcze nie widzieliśmy, jednak nowa fryzura to nie efekt szaleństwa i nowego image aktorki, ale jedynie stylizacja z planu. - Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę! - podpisała zdjęcie Małgorzata Kożuchowska. Zobacz, jak wygląda gwiazda w takim wydaniu. 

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze