Ostatni dzwonek na zakup kultowych urządzeń do pielęgnacji w starych cenach

2022-05-20 11:10
makijaż
Autor: shutterstock

Marka FOREO właśnie ogłosiła, że nie może już dłużej opóźniać wzrostu cen swoich produktów. Najszybciej rozwijająca się, kreująca trendy w technologiach pielęgnacyjnych marka długo zwlekała z wprowadzeniem surowych konsekwencji, jakie gwałtowna inflacja i niepewny łańcuch dostaw nałożyły na wiele firm. Jednak priorytetem marki pozostaje satysfakcja klientów, dlatego FOREO ograniczy wzrost cen do minimum oraz utrzyma dotychczasowe ceny do 1. czerwca. Firma nie podała jeszcze, jak duże będą podwyżki.

- Zadowolenie naszych klientów stawiamy ponad wszystko i chociaż staraliśmy się unikać wzrostu cen, nie możemy dłużej tego opóźniać, ponieważ wpłynąć to może na pogorszenie jakości naszych produktów”, wyjaśnia Boris Trupcevic, dyrektor generalny FOREO. Kontynuuje: „Poważnie podchodzimy do przejrzystości, dlatego chcemy uprzedzić naszych klientów o nadchodzących zmianach. FOREO zobowiązuje się do utrzymania aktualnych cen na foreo.com do 1 czerwca, dając konsumentom szansę na zakup swoich ulubionych i niezbędnych produktów przed wzrostem cen”

Zobacz także: Jak sieciówki oszukują na rozmiarach? Zrobią wszystko byś wcisnęła się w mniejszy rozmiar

Innowacyjność FOREO polega na doświadczeniu marki w tworzeniu unikatowych produktów, które zmieniają codzienne zabiegi pielęgnacyjne milionów ludzi na całym świecie, czyniąc je łatwiejszymi i bardziej wydajnymi. Szwedzka marka beauty – tech przez lata zrewolucjonizowała sposób, w jaki myślimy o pielęgnacji skóry, ale także o pieniądzach, które wydajemy na zabiegi pielęgnacyjne, ponieważ jej produkty okazały się świetną długoterminową inwestycją. Nowoczesne urządzenia do głębokiego, ale delikatnego oczyszczania i masażu, jak LUNA, ujędrniający BEAR, czy wspomagające wchłanianie się składników aktywnych z maseczek UFO zapewniają widoczne i trwałe rezultaty pielęgnacji skóry w zaciszu własnego domu.

FOREO
Autor: Materiały prasowe FOREO
Korespondowała z Wojtyłą, znała Piłsudskiego. Kim była Wanda Dynowska? Historia z Koprem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE